Про нас

ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ`Я» надає широкий спектр послуг з виробництва, гарантійного та післягарантійного ремонту технічних засобів реабілітації та протезно-ортопедичних виробів.

Головний офіс Підприємства знаходиться у м. Києві. Підприємство має своє представництво у м. Одесі, яке має на меті обслуговування  Одеської, Херсонської та Миколаївських областей.

Підприємство має свою власну матеріально-технічну базу для виготовлення найскладніших виробів технічної реабілітації.

Ми пишаємося тим, що наша продукція зроблена в Україні! Незважаючи на постійно зростаючий тиск з боку конкурентів, ми з великим задоволенням ділимося нашим досвідом роботи з постачальниками і партнерами, роблячи цінний внесок в подальший розвиток інноваційних засобів реабілітації та протезування.

ПІДПРИЄМСТВО співпрацює з німецькими грандами протезно-ортопедичного виробництва, такими як Streifeneder, Teufel та здійснює виготовлення протезно-ортопедичних виробів у максимально короткі терміни, враховуючи індивідуальні запити осіб з інвалідністю та суворо додержуючись технологічного процесу виготовлення технічних засобів реабілітації.

Завдання фахівців Всеукраїнського центру реабілітації та протезування «Здоров'я»», родичів, друзів - підтримати її в цій ситуації, допомогти впоратися з труднощами, прискорити процес повернення до гармонійного способу життя.