Штучні стопи

Протез стопи. Щоб відчувати себе впевненіше.


Протезування стопи в наш час це вибір пацієнта. І на це є причина: людина, якій зробили операцію в домашніх умовах може обходитися без сторонньої допомоги - стояти, приймати душ і ходити без протезу. Але по вулиці пацієнтові ходити складніше, тому що будь-яка нерівність позначається на ході. Протез стопи вирішує цю проблему, так як дозволяє людині відчувати землю під ногами, а значить і впевненість.

Крім ампутації стопи прямим показанням для протезування є і видалення всіх або окремих пальців на нозі, а також в разі ампутації таранної і п'яткової кістки в цілому. Протези в таких випадках застосовуються для носіння в звичайному взутті і під час ходьби босоніж.

Як підібрати протез стопи?

Зовнішній вигляд і конструкція протеза визначається в першу чергу особливостями отриманої після ампутування:

здатністю витримати навантаження рівній всій масі тіла,

вона повинна давати змогу рухатися навіть, якщо протез не одягнений.

Як бачите, після ампутації протези потрібні більше з косметичною метою, але це цілком виправдано. Адже незважаючи на те, що пересуватися пацієнти з видаленою стопою можуть і самостійно, візуально штучна стопа виглядає естетичніше і надає людині впевненості в собі.

Тим більше, що після операцій за Лісфранком або Шопаром протез кріпиться нескладними пристосуваннями, а ось після ампутації по Сайму і по Пирогову, гільза прикріплюється під коліном, захоплюючи майже всю гомілку. Тому пацієнтам з таким протезом ми радимо користуватися ортопедичним взуттям зі спеціальною устілкою для здорової кінцівки, оскільки часто вона виявляється коротшою за ту, на яку одягнений протез.

Особливою популярністю користуються силіконові протези стопи, які з естетичної точки зору виглядають максимально природно і майже не відрізняються за виглядом від звичайної ступні. Але такі протези, як правило, виготовляються за індивідуальним замовленням - штучна ступня повинна бути схожа на збережену і за кольором, і за формою. У той же час функціонально такі протези програють звичайним, тому що не можуть витримати на собі навантаження, рівну масі тіла людини. Але з естетичною функцією вони справляються на відмінно.

Як виготовляється протез стопи?

Після зняття мірок і фіксування побажань пацієнта, протезист робить зліпок зі збереженої стопи, потім наносить на нього піну тонким шаром, обов'язково враховуючи довжину фаланг пальців і їх форму. Така тонка робота дає можливість створювати протези, які можна носити без взуття. За такою технологією створюються і протези окремих пальців.

Підібрати якісний протез в наш час не складно. Витратьте трохи часу на консультацію з нашим протезистом і отримаєте протез, з яким ви зможете забути про дискомфорт і обмеження в рухах.


Безшарнірні штучні стопи 1D35 Dynamic Motion

Безшарнірні штучні стопи 1D35 Dynamic Motion

Безшарнірні штучні стопи з акумуляцією енергії у відділі носка та п’ятки, для користувачів 2-3 ступеня  мобільності..

Стопа ОДС 1, 4 Стопа ОДС 1, 4

Стопа ОДС 1, 4

Призначені для відтворення основних рухівприродної стопи у складі протезів нижніх кінцівок для осіб з вадамиопорно-рухов..

Стопа Such

Стопа Such

Має пластиковий закладений елемент в передній частині, який забезпечує її пружність і довговічність. Призначена для паці..

Безшарнірні штучні стопи 1D10 Dynamic Foot

Безшарнірні штучні стопи 1D10 Dynamic Foot

Безшарнірні штучні стопи з акумуляцією енергії у відділі носка, для користувачів 1-2 ступеня  мобільності.Розрахова..

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)