Історія підприємства

ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ'Я» було створено в 2017 році з метою забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю.

18 січня 2019 року протоколом № 21, виданого Експертною комісією Мінсоцполітики було встановлено відповідність підприємства кваліфікаційним вимогам на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних засобів реабілітації.

Підприємство має свою власну матеріально-технічну базу для виготовлення складних виробів технічної реабілітації, а також використовує для виготовлення комплектуючі тільки високої німецької якості від таких грандів протезно-ортопедичної продукції як Streifeneder, Teufel.

За бажанням особи з інвалідністю співробітники підприємства здійснюють виїзди до дому пацієнта для зняття індивідуальних мірок на протезно-ортопедичний виріб.

Також за бажанням особи з інвалідністю та з урахуванням рекомендацій техніка-протезиста Підприємство здатне забезпечити реабілітацію в спеціально обладнаному приміщенні в умовах денного стаціонару з харчуванням і проживанням абсолютно безкоштовно.

Наша мета - забезпечити людину технічним засобом реабілітації максимально високої якості, ми вкладаємо неймовірні зусилля в кожен наш виріб і радіємо кожному новому кроку наших пацієнтів.