Колінний вузол 3R92*

Колінний вузол 3R92*

  • Код виробу: 15
  • Наявність: В наявності

Такі коленні вузли дають пацієнтам фізичну біологічну перевагу при виконанні повних останніх завдань.

У відмінних від традиційних коленних узлов з тормозним механізмом, у 3R90 і 3R92 тормозний механізм працює з напругою і відключається автоматично при опорі на носок. Для переходу в фазу переноса немає необхідності приподнимать бедро вверх. В результаті цього користувачі забезпечують природні рухи з високою стійкістю у фазі опори (підкосостійкість) - як при виконанні відступних шагів, так і при постійній растистій активності.

Для захисту шаррирів і косметичної оболочки використовуються захисні чохли. Простота в обращении, забезпечення нещільної збору та легкої регуляції - додаткові переваги майна.

Встроенні системи управління фазовою переносною (механічною або пневматичною) забезпечують можливість свого сучасного і відповідного визначення для пацієнтів 1 і 2-ого рівня активності.

Узел 3R90 з механічним толкателем.

Новий завісячий від навантажувачів тормозний механізм дозволяє целенаправленно отримати безпеку пацієнтів. При наявності на пятку срабативает тормоз, створюючи високу стабільність у фазі опори. Для управління фазовим переходом служить встроенний в нижній частині шарнір механічний толкатель з комбінацією пружин.

Узел 3R92 з пневматичним управлінням фазової переноси.

Оснащений тим же тормозним механізмом, що і шарнір 3R90. Нижня частина частини шарніра представляє собою пневматичний циліндр. Для управління фазовим переносом є можливість індивідуально відрегулювати сопротивлення згібанією і розігбанією двокамерного пневматичного циліндра.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре