Наші вироби


Якщо протез повинен виконувати певну функцію замість ампутованої кінцівки або замість одного з косметичних дефектів, то пацієнтам радять наступні протези:

1. Найпростіше влаштовані робочі протези, які є анатомічним аналогом ампутованої ноги. Найчастіше їх носять недовго і тільки лише для того, щоб пацієнт звик до нових відчуттів.

2. Більш складні - функціональні протези, які надають опорну функцію і допомагають людині ходити самостійно. Такі види протезів не прибирають косметичний дефект, так як мало нагадують справжню кінцівку. Прикріпивши функціональний протез до культі його, як правило, прикривають одягом.

Протези нижніх кінцівок потрібно берегти від попадання вологи, інакше через корозію вони можуть швидко зіпсуватися.

3. Протези нижніх кінцівок, які виконують ряд функцій і усувають косметичний дефект, - це розробка нового покоління. У цих видах є електронні датчики, які реєструють сигнали м'язів від кукси. Отриманий сигнал обробляє процесор і в посиленому вигляді надходить на двигуни, що рухають суглоб.

Є моделі, в яких встановлені більш складні датчики, які реагують на дотик, певну температуру і створюють штучну чутливість протеза. Зовні вони максимально нагадують звичайну кінцівку, оскільки покриті матеріалом який візуально і на дотик схожий на шкіру людини.

Модульні види протезів

Модуль - це набір шарнірів, які імітують природні рухи суглоба. Такі протези можуть містити один або кілька модулів, що значно збільшує можливості людини - можна ходити, в тому числі швидко, спускатися або підніматися по сходах, долати перешкоди.

З усіх модулів найскладнішим є колінний, тому що від його якості залежить робота всього протеза в цілому.

Коли мова йде про не модульні види протезів, то маються на увазі моделі з обмеженими функціональними можливостями, які виконують або опорну функцію, або дозволяють ходити тільки по рівній поверхні.

У всіх видів протезів є одна загальна особливість - у всіх у них є приймальня гільза, за рахунок якої протез кріпиться до культі нижньої кінцівки. Важливо, щоб саме ця деталь була якісною і правильно підігнаною до культі, тому гільза виготовляється тільки з м'яких матеріалів, щоб уникнути травм.

Як купити постійний протез?

Призначити постійний протез може тільки лікар-ортопед, допомогти з вибором - технік-протезист і наш консультант. Залежно від виду ампутації та стану кукси пацієнту буде підібраний той протез, який стане якісною заміною втраченої кінцівки.

Щоб протез був не тільки комфортним, але і візуально не привертав увагу, радимо вибирати серед функціонально-косметичних видів протезів та обов'язково перевіряти наявність гарантії, так як в разі поломки якісно усунути несправність зможуть саме в сертифікованому сервісному центрі.

Протез 1 Протез 1

Протез 1

ПРОТЕЗИ ГОМІЛКИ МОДУЛЬНОГО ТИПУ1 – приймальна гільза;2 – гільзовий адаптер А63;3 – адаптер-хомут А21;4 – тримальний моду..

Протез 2 Протез 2

Протез 2

ПРОТЕЗИ ГОМІЛКИ МОДУЛЬНОГО ТИПУ З ВКЛАДИШЕМ ІЗ СИЛІКОНОВОЇ КОМПОЗИЦІЇ1 – гелевий лайнер АКDT HD-6;2 – приймальна гільза;..

Протез 3 Протез 3

Протез 3

ПРОТЕЗИ ГОМІЛКИ ДЛЯ КУПАННЯ 1 – приймальна гільза;2 – гільзовий адаптер А63;3 – адаптер-хомут А21;4 – тримальний мо..

Протез 4 Протез 4

Протез 4

ПРОТЕЗИ СТЕГНА МОДУЛЬНОГО ТИПУ З ОДНОВІСНИМ КОЛІННИМ ВУЗЛОМ1 – приймальна гільза;2 – набір клапанів для скелетированої г..

Протез 5 Протез 5

Протез 5

ПРОТЕЗИ СТЕГНА МОДУЛЬНОГО ТИПУ З 4-х ЛАНКОВИМ КОЛІННИМ ВУЗЛОМ 1 – приймальна гільза;2 – гільзовий адаптер 10A2/S;3 ..

Протез 6 Протез 6

Протез 6

ПРОТЕЗИ СТЕГНА МОДУЛЬНОГО ТИПУ З 4-х ЛАНКОВИМ КОЛІННИМ ВУЗЛОМ 1 – приймальна гільза;2 – набір клапанів для скелетир..

Набір клапанів для скелетированої гільзи Набір клапанів для скелетированої гільзи

Набір клапанів для скелетированої гільзи

1 – набір клапанів для скелетированої гільзи 21Y105...

Протез стегна для купання

Протез стегна для купання

ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯАмпутація на рівні верхньої, середньої та нижньої третини стегна.ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯКосметичне ..

Протези після вичленення в тазостегновому суглобі

Протези після вичленення в тазостегновому суглобі

ПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯАмпутаційний дефект на рівні тазостегнового суглоба.ВИКОНУВАНА ФУНКЦІЯФункціональне та космети..

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)