Ортопедичне взуття

Зручна і стильна. Як вибрати ортопедичне взуття

Сумарне навантаження за день на наші ноги становить кілька десятків тонн. При ходьбі воно збільшується в 1,5 рази, а при бігу - в 4 рази. Тому важливо стежити за здоров'ям своїх ніг і купувати тільки якісне ортопедичне взуття. В Україні таке взуття можна придбати на нашому сайті.

Користь "правильного" взуття

За статистикою у 90% громадян України з дитинства формуються ті чи інші порушення в будові стопи і гомілковостопних суглобів. Зустрічаються як явні порушення (плоскостопість), так і латентні проблеми (нестабільність у зв'язках). Виявляються дані порушення пізно, коли змінюється хода і починають боліти ноги.

Але найнеприємніше, що мало хто замислюється, що банальна плоскостопість або артроз суглобів викликають не тільки біль при ходьбі, а й призводять до більш серйозних проблем: викривлення хребта і розладу зору. Тому важливо вчасно діагностувати порушення і підбирати не зовсім звичайне, а лікувальне взуття.

Ортопедичне взуття забезпечує додаткову підтримку кісточок і стоп, попереджає появу мозолів і натоптишів. Показано її носіння не тільки дітям з плоскостопістю, а й літнім людям - її можна носити в будь-якому віці всім хто цінує комфорт під час ходьби, страждає від болю в стопах і колінах, має проблеми з поставою.

Існує кілька видів ортопедичного взуття:

профілактичне - попереджає розвиток захворювань опорно-рухового апарату;

стабілізуюче - призначається лікарем при наявності таких патологій, як плоскостопість і артрит;

антиварусне - допомагає виправити клишоногість.

Призначити носіння одного з трьох видів взуття може тільки лікар-ортопед. Тому перш ніж придбати вподобану модель проконсультуйтеся з нашим фахівцем.

Чим відрізняється ортопедичне взуття від звичайного?

При пошитті ортопедичних моделей використовуються гігроскопічні і гіпоалергенні матеріали високої міцності, враховуються анатомічні особливості стопи і можливі її порушення.

У правильному взутті ходити набагато зручніше, ніж у звичайній, тому що

навантаження на стопу і гомілковостопний суглоб розподіляється збалансовано,

взуття щільно фіксується на нозі і не зміщується при ходьбі,

підошва для ортопедичного взуття сконструйована таким чином, що хода пом'якшується, а ризик травмувати ногу знижується до мінімуму.

Які проблеми може вирішити носіння зручного взуття?

Придбати ортопедичне взуття - це раз і назавжди зняти надмірне навантаження з ніг і стабілізувати суглоби. Ваша хода стане рівнішою і простішою, за рахунок зняття навантаження на спину через правильний розподіл тиску.

В ортопедичному взутті ви забудете про втому ніг і судоми, а головне - знизите ризик розвитку багатьох захворювань стопи.

На що звернути увагу при виборі?

Не потрібно брати ортопедичне взуття на виріст - відстань від краю великого пальця до внутрішньої поверхні черевика не повинна перевищувати 1 см і палець має бути на відстані від носка черевика.

Матеріали повинні бути тільки натуральними. Подивіться наш каталог, ми дбаємо про те, щоб в нашому взутті ваші ноги "дихали".

Лікар-ортопед прописав вам певний вид устілки? Вибирайте уважно, тому що є жорсткі, напівтверді і м'які.

Зверніть увагу на ортопедичне взуття на підборах. За ДСТУ він може бути присутнім в багатьох моделях.

Якщо під час примірки, ви відчуваєте, що пальці ніг здавлені, вибирайте іншу модель. Пальці повинні вільно рухатися у взутті.

При важких патологіях ми радимо віддавати перевагу індивідуальним замовленням, щоб взуття виготовлялося тільки під вашу стопу і ваші проблеми.

Ортопедичне взуття може і повинна бути красивою і зручною. Час не естетичних моделей пройшов, і зараз купити підходящу пару не складно, достатньо отримати грамотну консультацію наших фахівців. Ця функція доступна на нашому сайті.

Відчуйте, що означає комфортне взуття і забудьте про проблеми з ногами!