Дитяче ортопедичне взуття

Правильна осанка починає з дитячих ортопедичних устілок.

Лікарі б'ють тревогу: деформація ніг у дитячому вогні за останні 10 років зустрічаються частіше - майже в 2 рази. Мова йде про вальгусну деформацію стопи, X- або О-образному іскритуванні ніг, плоскостопості та косолапості. Та на жаль дані відхилення діагностуються, коли вже з'являються патології суставів ніг і зовнішніх осанки.

Через те так важливо знайти деформації на ранніх стадіях і використовувати лікувальні устілки. І якщо діагностика підтверджує наявні проблеми, а лікар рекомендує придбання дитячих ортопедичних устілок, не слід відкидати його його поради і приступити до вибору.

Спеціальні дитячі устілки - це спеціальні вкладки для взуття, які допомагають сформувати правильний свід стопи. Їх можна носити з профілактичних міркувань, щоб уникнути функціональні порущеня.

Чому у дітей виникають порушення опорно-рухового апарату?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Лікарі називають кілька причин:

• спадковість;

• неякісне і погано підібране взуття;

• слабкість м`язів і зв`язок.

Дітям, які включені до цієї групи ризику, ортопеди рекомендують використовувати ортопедичні вкладки у взуття в профілактичних цілях.

Які дитячі проблеми вирішують лікувальні устілки?

1. Плоскостопість  - порушення своду стопи, що зустрічається частіше всього. Впоратися з ним без зусиль можна завдяки своєчасній діагностиці та з допомогою спеціальних устілок для взуття. Якщо це не зробити, то хребет дитини буде піддаватися значним навантаженням, відповідно і уикнути  серйозних захворювань буде важче. Устілки рекомендують до використання  у профілактичних цілях хлопчикам до 16 років та дівчаткам до 14 років, а також в процесі лікування та реабілітації.

2. Косолапість - це вдруге за частотою порушення, яка заключається у відхилині стопи всередину від продольної осі голені. У даному випадку лікарі рекомендують використання ортопедичних устілок для дітей без супінаторів, а також спеціальне взуття з відведеними носками.

3. Викривлення хребта - при цьому порушені за допомогою устілок можна правильно розставити вагу, позбавивши хребет від зайвої нагрузки.

4. Синдром укороченої ноги та інші порушення, при яких ортопедичні устілки виготовляються за індивідуальним замовленням.

Чому лікувальні устілки значно ефективніші при використанні в дитячому возрасті? Справа в тому, що зв`язки і м`язи у дітей еластичніші, ніж у їх батьків, і порушення краще піддаються коррекції. При цьому ризик ускладнень при використанні  устілок зводиться до нуля.

Купити ортопедичні устілки для дітей за рекомендацією лікуючого лікаря-ортопедичного або в профілактичних целях зараз не важко. Достатньо звернутися за консультацією до наших фахівців які швидко і без проблем підберуть потрібні вам устілки.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)