❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

Протези пальців ніг

Надійні ТСР на німецьких комплектуючих
протез пальцев ног

Сучасний протези пальців ніг

Стопа має досить складну конструкцію, але вона повністю функціональна в тому плані, що втрата навіть одного пальця може спричинити серйозні наслідки у вигляді складнощів при ходьбі. Особливо важливий в даному випадку великий палець, який грає роль упора при кожному кроці. На жаль, іноді необхідна ампутація пальців ніг або навіть частини стопи – найчастіше це пов’язано з обмороженнями, а також травмами внаслідок падіння важких предметів, наїздами і т.д.

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
Докладну інструкцію ви можете знайти на нашому сайті або уточнити деталі по телефону

На щастя, сучасні технології дозволяють допомогти тим, хто втратив пальці, частину або навіть цілу стопу. Протезування дає можливість максимально відновити функціональність кінцівки і зовнішній вигляд. Залежно від ступеня ампутації, протез може мати саму різну конструкцію і спосіб кріплення до культі. При частковій ампутації стопи протез виготовляється з м’яких вкладних елементів, забезпечуючи максимально комфортну ходьбу. Деякі різновиди протезів стопи виготовляють з особливо міцних вуглепластиків, що збільшує допустимі навантаження і термін експлуатації. Зокрема, такі протези пальців ноги або частини ступні дозволяють повноцінно займатися спортом.

У деяких випадках встановлюються готові силіконові протези пальців стопи. Цей еластичний гіпоалергенний матеріал володіє до того ж відмінними косметичними властивостями, дозволяючи максимально натуралістично імітувати зовнішній вигляд ампутованих пальців. Найчастіше їх виготовляють на замовлення за індивідуальними мірками.

Сучасна хірургія націлена на збереження якомога більшої функціональності культі, оскільки це дуже важливо для цілей протезування. Виготовлення індивідуальних протезів великих пальців ніг забезпечує користувачів надійною опорою і естетичним зовнішнім виглядом кінцівки. Критеріями, на яких ґрунтується протезист і лікар-реабілітолог при підборі параметрів індивідуального протеза, служать такі показники:

  • характер ампутації (хірургічна або травматична);
  • стан культі і її анатомічні особливості;
  • вага, вік пацієнта;
  • фізичні і фізіологічні особливості;
  • вибір матеріалу виготовлення.

Особливості конструкції протезів пальців і стоп

Залежно від умов, в яких експлуатується виріб, можлива реалізація протезів пальців ніг і частин стопи в різних варіантах. Наприклад, для носіння закритого взуття, тобто для більшої частини часу, може бути рекомендован вкладний ортопедичний пристрій – він не кріпиться до культі, а просто вкладається в взуття, імітуючи відсутню частину стопи за формою і розміром і забезпечуючи зручність при ходьбі. Також використовуються карбонові устілки, які виготовляються із спеціальним носком по формі відсутньої частини кінцівки.

Протез, що складається з культепріемніка і забезпечений спеціальними кріпильними елементами, може використовуватися з відкритим взуттям. Йому надається анатомічний зовнішній вигляд, також такий протез є повністю функціональним виробом, який можна носити при заняттях спортом, в тому числі бігом і плаванням.

Ще один різновид протезів, які заміняють частиу стопи – бігові протези. Вони можуть не мати анатомічної форми, але при цьому забезпечуються амортизаторами і виготовлені з матеріалів підвищеної міцності – вуглепластика і титанових сплавів.

Безкоштовні протези стоп

Streifeneder Dynamic S.A.C.H.

Німеччина
протез стопы dyn-SACH

1-2 мобільність

Teufel Sach Plus

Німеччина
протез стопы tef-sean-plus

2-3 мобільність

Ottobock 1D35 Dynamic Motion

Німеччина
протез стопы 1D35

2-3 мобільність

Ми пропонуємо:

  • протезні вироби з комплектуючих відомих світових виробників;
  • розширений клієнтський сервіс, включаючи безкоштовний трансфер в реабілітаційний центр і доставку виробів додому, в тому числі і для проведення примірки;
  • необмежену кількість примірок;
  • допомога лікаря-реабілітолога і навчання використанню протеза;
  • індивідуальний підхід.

 

Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» пропонує протезування на безкоштовній основі у відповідності з державною програмою, яка гарантує кожному громадянину безкоштовне протезне виріб. Для вибору нашого підприємства вам слід звернутися до територіального органу соціального захисту населення. Детальну інструкцію, як скористатися своїм правом, ви знайдете на сайті.

Наші клієнти:

Фото наших виробів