ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Шановні клієнти!

Ми продовжуємо свою роботу в умовах, що склалися у нашій країні.
Мета нашої діяльності залишається незмінною та полягає у виготовленні якісних протезно-ортопедичних виробів, які ми видаємо у оптимальний для осіб з інвалідністю термін.
На жаль, на даний час наші спеціалісти не можуть здійснювати обслуговування у деяких регіонах нашої країни, але ви можете залишити свої контактні дані та ми обов’язково зв’яжемося з вами у найкоротший час для обговорення всіх питань, що стосуються протезування.
Віримо у наші збройні сили!
Слава Україні!

Черкаська філія (вул. Гоголя, 409) - Понеділок-п'ятниця з 09.00 до 16.00
Одеська філія (Тираспольське шосе, 8) - Понеділок-п'ятниця з 09.00 до 16.00
Головний офіс (м. Київ, вул. Багговутівська, 38) – Понеділок-п'ятниця з 09.00 до 16.00

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

НИЖНІХ КІНЦІВОК Як отримати?

РЕАБІЛІТАЦІЯ

ТА НАВЧАННЯ ХОТЬБІ НА ПРОТЕЗІ Подробнее
РЕМОНТ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Детальніше

ПРО ЦЕНТР

ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» здійснює індивідуальне обслуговування осіб з інвалідністю для забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами.

В основу нашої роботи було втілено величезний досвід наших європейських партнерів, завдяки чому ми виробляємо максимально комфортні і адаптовані до потреб осіб з інвалідністю протезно-ортопедичні вироби.

Ми створили команду професіоналів з багаторічним досвідом і бажанням втілювати всі побажання своїх пацієнтів.

prot-nog

Протезування нижніх кінцівок

Безкоштовно виготовляємо протези нижніх кінцівок (гомілки, стегна, стопи) для клієнтів з будь-яким видом ампутацій за 15-20 днів з використанням німецьких комплектуючих …

obuv

Ортопедичне взуття

Виготовляємо ортопедичне всесезонне взуття з натуральних матеріалів по найточнішим індивідуальним вимірам для дорослих і дітей

pad

Ортопедичні устілки

Виготовляємо ортопедичні устілки за технологією PedCad для чоловіків, жінок і дітей з використанням анотомічних матеріалів і за індивідуальними мірками …

Наші клієнти

Як БЕЗКОШТОВНО отримати протез?

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Докладну інструкцію в його отриманні читайте …

ukk

У житті людини, яка перенесла ампутацію, відбуваються великі психоемоційні і фізичні зміни. Те, що раніше здавалося цілком природним, тепер вимагає нових зусиль і навичок.

Завдання фахівців ТОВ «Всеукраїнського центру реабілітації та протезування «Здоров’я» – підтримати її в цій ситуації, допомогти впоратися з труднощами, прискорити процес повернення до гармонійного способу життя.

Робимо ми це завдяки німецькому високотехнологічному обладнанню та матеріально – технічній бази, яка дозволяє виготовляти протезно-ортопедичні вироби в максимально короткі терміни.

Поєднуючи це з індивідуальним підходом висококласних техніків-ортопедів ми даємо нашим пацієнтам можливість заново почати вести гармонійне і комфортне життя якомога швидше.

Записатися на прийом


Безкоштовний виїзд фахівця

по всій Україні

Виїзди до осіб з інвалідністю у зручний для них час БЕЗКОШТОВНО (за попереднім записом)

Записатися можно на сторінці

Переваги нашого центру

shank-foot

Німецькі комплектуючі

протезні комплектуючі високої якості німецьких грандів протезно-ортопедичного виробництва Streifeneder і Teufel

ambulance

Безкоштовний виїзд до клієнта

Виїзд до осіб з інвалідністю у зручний для них час абсолютно БЕЗКОШТОВНО за попереднім записом

social-acceptance

Реабілітація

Ми підтримуємо наших клієнтів на всіх етапах протезування, допомагаємо з реабілітацією, надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

speedometer

Швидкість виготовлення протеза

Виготовляемо протезно-ортопедичний виріб в максимально короткі терміни в середньому 15-20 робочих днів.

Інвалідність – не вирок, а лише перешкода!

Відгуки наших пацієнтів

v1

Я, Раку Ю.М., хочу від щирого серця подякувати Ковалю А.В. за його якісну, навіть дуже якісну роботу. Я не очікував такого ставлення і якості роботи. Дуже вдячний!!!

28.08.2020

v2

Дякую за протез, за увагу від персоналу дуже задоволена ставленням до себе. Дуже дякую за взуття. Дуже зручне і симпатичне. Спасибі величезне фірмі ВЦРП “Здоров’я” за роботу, за допомогу людям з інвалідністю.

Міндрул Тамара

v1

Я дуже задоволений обслуговуванням і якістю виробів. До мене завжди були уважні і вирішили всі мої проблеми з ходьбою після ампутації. Величезна подяка Олександру та Олексію!

15.10.19 Монастирський Роман

Свіжі новини і статті

Кві
6

Шановні клієнти

Ми продовжуємо свою роботу в умовах, що склалися у нашій країні.Мета нашої...

Лют
17

Як замовити ортопедичні устілки?

Ортопедические стельки (стельки-супинаторы) используют в лечебных и профилактических целях при нарушениях функций...

Тра
20

Протезування при ампутації з виокремленням тазостегнового суглоба

Один з найбільш складних рівнів ампутації, як за ступенем оперативного втручання, так...

Тра
12

Набряк кукси кінцівки

Набряк кукси виникає після ампутації практично завжди, хоча виражений він у різних...

Наші партнери

log1
log2
log3
logo4

Протезування кінцівок будь-якої складності

Технології XXI століття дозволяють максимально повноцінно замінювати втрачену кінцівку протезом. ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» пропонує сучасне протезування кінцівок на високому технологічному рівні і всебічну допомогу під час періоду адаптації до протезу.

Чому ми?

  • ми пропонуємо вироби високої якості завдяки співпраці зі всесвітньо відомими компаніями-виробниками матеріалів і комплектуючих для протезування;
  • використовуємо передові технології, що дозволяють зробити використання протеза якомога більш наближеним до природного;
  • завдяки власній науково-технічної і виробничої бази виготовляємо найскладніші вироби;
  • беремо участь в програмі безкоштовного протезування;
  • постійно перебуваємо у діалозі з нашими клієнтами, намагаємося враховувати всі зауваження щодо зручності використання протезів кінцівок;
  • практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта – для нас немає «стандартних випадків», кожен з них унікальний.

Наші партнери

Одні з кращих виробників матеріалів і комплектуючих для протезування кінцівок знаходяться в Німеччині. Ми співпрацюємо з німецькими компаніями Streifeneder, Teufel, OttoBock, Pedcad. Це дозволяє не тільки підтримувати виробництво на високому рівні, а й контролювати якість виробів.

Що ми робимо?

Виготовлення протезів кінцівок – це лише частина нашої діяльності, хоча і основна. Перед нами стоїть завдання не просто виготовити потрібний протез, але і надати всебічну допомогу в навчанні і підготовці до його носіння, яка включає в себе:

  • консультацію лікаря-ортопеда за участю фахівця нашої компанії для вибору оптимального варіанту протезування з урахуванням ваших анатомічних і фізіологічних особливостей;
  • індивідуальну програму навчання користуванням протезом;
  • не тільки виготовлення протезів, але і подальше гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт усіх протезно-ортопедичних виробів;
  • широкий вибір допоміжних засобів, що полегшують користування протезом і збільшують зручність.

Виготовлення протеза проходить суто індивідуально техніком-протезистом і з огляду на особливості культі пацієнта, його віку, зросту і ваги. Ми виготовляємо штучні кінцівки так, щоб вони були не просто функціональними, але і зручними і довговічними. І дрібниць в цьому питанні немає.

Особливості співробітництва

Ми надаємо повний клієнтський сервіс. Якщо ви бажаэте зняти мірки вдома і підписати договір, наш фахівець приїжджає до вас безкоштовно. Також ми надаємо наш транспорт для відвідування центру з метою примірки, проходження реабілітації та інших дій. Лікар-реабілітолог допоможе адаптуватися до минулого ритму життя і навчить вас користуватися виробом.

Термін виготовлення протеза складає 15-20 робочих днів. При більш складних випадках (особливостей ампутації, необхідність замовлення складних комплектуючих у німецьких постачальників) термін може збільшитися до 25 робочих днів. Гарантія на всі протези становить 1 рік.

Ми пропонуємо виготовлення протезів для громадян безкоштовно.

Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації встановлюється постановою Кабінету Міністрів України. Постанова № 321, прийняте в 2012 році, свідчить, що право на безкоштовне забезпечення протезом має кожен громадянин. Детальна інструкція є на нашому сайті. Важливо пам’ятати, що вказати підприємство, на якому ви хочете замовити безкоштовне виготовлення протезів, потрібно при отриманні напрямку в орган соціального захисту населення. Якщо ви вибрали наш центр «ЗДОРОВ’Я», простежте, щоб це було задокументовано.