❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

ПРО ЦЕНТР

ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» здійснює індивідуальне обслуговування осіб з інвалідністю для забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами.

В основу нашої роботи було втілено величезний досвід наших європейських партнерів, завдяки чому ми виробляємо максимально комфортні і адаптовані до потреб осіб з інвалідністю протезно-ортопедичні вироби.

Ми створили команду професіоналів з багаторічним досвідом і бажанням втілювати всі побажання своїх пацієнтів.

prot-nog

Протезування нижніх кінцівок

Безкоштовно виготовляємо протези нижніх кінцівок (гомілки, стегна, стопи) для клієнтів з будь-яким видом ампутацій за 10-15 днів з використанням німецьких комплектуючих …

obuv

Ортопедичне взуття

Виготовляємо ортопедичне всесезонне взуття з натуральних матеріалів по найточнішим індивідуальним вимірам для дорослих і дітей

pad

Ортопедичні устілки

Виготовляємо ортопедичні устілки за технологією PedCad для чоловіків, жжінок і дітей з використанням анотомічних матеріалів і за індивідуальними мірками …

Наші клієнти

Як БЕЗКОШТОВНО отримати протез?

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Докладну інструкцію в його отриманні читайте …

Про Наш Центр

ab3

У житті людини, яка перенесла ампутацію, відбуваються великі психоемоційні і фізичні зміни. Те, що раніше здавалося цілком природним, тепер вимагає нових зусиль і навичок.

Завдання фахівців ТОВ «Всеукраїнського центру реабілітації та протезування «Здоров’я» – підтримати її в цій ситуації, допомогти впоратися з труднощами, прискорити процес повернення до гармонійного способу життя.

Робимо ми це завдяки німецькому високотехнологічному обладнанню та матеріально – технічній бази, яка дозволяє виготовляти протезно-ортопедичні вироби в максимально короткі терміни.

Поєднуючи це з індивідуальним підходом висококласних техніків-ортопедів ми даємо нашим пацієнтам можливість заново почати вести гармонійне і комфортне життя якомога швидше.

Записатися на прийом


Безкоштовний виїзд фахівця

(Київська, Одеська, Миколаївська область)

Виїзди до осіб з інвалідністю у зручний для них час БЕЗКОШТОВНО (за попереднім записом)

Записатися можно на сторінці

Переваги нашого центру

shank-foot

Німецькі комплектуючі

протезні комплектуючі високої якості німецьких грандів протезно-ортопедичного виробництва Streifeneder і Teufel

ambulance

Безкоштовний виїзд до клієнта

Виїзд до осіб з інвалідністю у зручний для них час абсолютно БЕЗКОШТОВНО за попереднім записом

social-acceptance

Реабілітація

Ми підтримуємо наших клієнтів на всіх етапах протезування, допомагаємо з реабілітацією, надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

speedometer

Швидкість виготовлення протеза

Виготовляемо протезно-ортопедичний виріб в максимально короткі терміни в середньому 10-15 робочих днів.

Інвалідність – не вирок, а лише перешкода!

Відгуки наших пацієнтів

v1

Я, Раку Ю.М., хочу від щирого серця подякувати Ковалю А.В. за його якісну, навіть дуже якісну роботу. Я не очікував такого ставлення і якості роботи. Дуже вдячний!!!

28.08.2020

v2

Дякую за протез, за увагу від персоналу дуже задоволена ставленням до себе. Дуже дякую за взуття. Дуже зручне і симпатичне. Спасибі величезне фірмі ВЦРП “Здоров’я” за роботу, за допомогу людям з інвалідністю.

Міндрул Тамара

v1

Я дуже задоволений обслуговуванням і якістю виробів. До мене завжди були уважні і вирішили всі мої проблеми з ходьбою після ампутації. Величезна подяка Олександру та Олексію!

15.10.19 Монастирський Роман

Свіжі новини і статті

Тра
20

Протезування при ампутації з виокремленням тазостегнового суглоба

Один з найбільш складних рівнів ампутації, як за ступенем оперативного втручання, так...

Тра
12

Набряк кукси кінцівки

Набряк кукси виникає після ампутації практично завжди, хоча виражений він у різних...

Тра
12

Ступені мобільності пацієнтів з ампутацією

Мобільність – поняття досить суб’єктивне, навіть після ампутації людина може бути вельми...

Кві
23

Висип під протезом

Після операції по ампутації на будь-якому рівні може розвинутися гіперчутливість шкіри, яка...

Наші партнери

log1
log2
log3
logo4

Протезування кінцівок будь-якої складності

Технології XXI століття дозволяють максимально повноцінно замінювати втрачену кінцівку протезом. ТОВ «Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» пропонує сучасне протезування кінцівок на високому технологічному рівні і всебічну допомогу під час періоду адаптації до протезу.

Чому ми?

  • ми пропонуємо вироби високої якості завдяки співпраці зі всесвітньо відомими компаніями-виробниками матеріалів і комплектуючих для протезування;
  • використовуємо передові технології, що дозволяють зробити використання протеза якомога більш наближеним до природного;
  • завдяки власній науково-технічної і виробничої бази виготовляємо найскладніші вироби;
  • беремо участь в програмі безкоштовного протезування;
  • постійно перебуваємо у діалозі з нашими клієнтами, намагаємося враховувати всі зауваження щодо зручності використання протезів кінцівок;
  • практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта – для нас немає «стандартних випадків», кожен з них унікальний.

Наші партнери

Одні з кращих виробників матеріалів і комплектуючих для протезування кінцівок знаходяться в Німеччині. Ми співпрацюємо з німецькими компаніями Streifeneder, Teufel, OttoBock, Pedcad. Це дозволяє не тільки підтримувати виробництво на високому рівні, а й контролювати якість виробів.

Що ми робимо?

Виготовлення протезів кінцівок – це лише частина нашої діяльності, хоча і основна. Перед нами стоїть завдання не просто виготовити потрібний протез, але і надати всебічну допомогу в навчанні і підготовці до його носіння, яка включає в себе:

  • консультацію лікаря-ортопеда за участю фахівця нашої компанії для вибору оптимального варіанту протезування з урахуванням ваших анатомічних і фізіологічних особливостей;
  • індивідуальну програму навчання користуванням протезом;
  • не тільки виготовлення протезів, але і подальше гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт усіх протезно-ортопедичних виробів;
  • широкий вибір допоміжних засобів, що полегшують користування протезом і збільшують зручність.

Виготовлення протеза проходить суто індивідуально техніком-протезистом і з огляду на особливості культі пацієнта, його віку, зросту і ваги. Ми виготовляємо штучні кінцівки так, щоб вони були не просто функціональними, але і зручними і довговічними. І дрібниць в цьому питанні немає.

Особливості співробітництва

Ми надаємо повний клієнтський сервіс. Якщо ви бажаэте зняти мірки вдома і підписати договір, наш фахівець приїжджає до вас безкоштовно. Також ми надаємо наш транспорт для відвідування центру з метою примірки, проходження реабілітації та інших дій. Лікар-реабілітолог допоможе адаптуватися до минулого ритму життя і навчить вас користуватися виробом.

Термін виготовлення протеза складає 10-15 робочих днів. При більш складних випадках (особливостей ампутації, необхідність замовлення складних комплектуючих у німецьких постачальників) термін може збільшитися до 20-25 робочих днів. Гарантія на всі протези становить 1 рік.

Ми пропонуємо виготовлення протезів для громадян безкоштовно.

Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації встановлюється постановою Кабінету Міністрів України. Постанова № 321, прийняте в 2012 році, свідчить, що право на безкоштовне забезпечення протезом має кожен громадянин. Детальна інструкція є на нашому сайті. Важливо пам’ятати, що вказати підприємство, на якому ви хочете замовити безкоштовне виготовлення протезів, потрібно при отриманні напрямку в орган соціального захисту населення. Якщо ви вибрали наш центр «ЗДОРОВ’Я», простежте, щоб це було задокументовано.