ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Ремонт протезів

від ВЦРП Здоров'я
SL3

Ремонт протезів нижніх кінцівок

Ми пропонуємо надійні модульні протези ніг, зібрані з комплектуючих німецького виробництва. Всі вузли і деталі виготовлені так, щоб витримувати значні динамічні навантаження при ходьбі і бігу. Однак  навіть настільки надійний протез може вийти з ладу, хоча таке відбувається нечасто. Механічні поломки трапляються, але саме завдяки модульної технології ремонт або заміна пошкодженої частини робиться без проблем.

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТСР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
Докладну інструкцію ви можете знайти на нашому сайті або уточнити деталі по телефону

ремонт протезов

Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» включає також сертифіковану майстерню з ремонту та обслуговування модульних протезів ніг, які були зібрані у нас. Протягом гарантійного терміну в 1 рік ремонт і обслуговування здійснюються безкоштовно, якщо випадок є гарантійним. Приїжджати до нас для цього не потрібно – можливе пересилання протезного виробу поштою або приїзд нашого фахівця до кліента

Наші клієнти: