ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Питання - Відповіді

Відповіді на поширені питання

Яка вартість протеза?

Ми протезуємо абсолютно безкоштовно за наявності у пацієнта документів, передбачених постановою Кабміну № 321 від 05.04.2012 р При наявності і можливості у пацієнта придбати протез щодо фіскального чеку за готівковий розрахунок вартість протеза прораховується індивідуально в залежності від виду ампутації, віку і мобільності пацієнта.

Як безкоштовно отримати протез?

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Коли буде готовий протез?

Ми намагаємося забезпечити технічним засобом реабілітації пацієнтів в максимально короткі терміни, в середньому 15-20 робочих днів. При специфічної ампутації, особливості загоєння культі і замовлення певних комплектуючих термін виготовлення може досягати до 25 робочих днів

Чи виїжджаєте ви до пацієнта додому?

Ми виїжджаємо на адресу до пацієнта в максимально зручний для нього час, попередньо записавши його в графік наших виїздів. Записатися на виклик фахівця можна тут

Чи можете ви доставити пацієнта в ваш центр?

Так, ми можемо доставити пацієнта в наш центр для зняття мірок, примірки, проходження реабілітації та навчання ходьби в залежності від його побажань. Викликати машину для доставки в наш центр можна тут

Чи є у вашому центрі реабілітація?

З урахуванням визначення необхідності нашими техніками – протезистами з пацієнтами в нашому центрі може заніматьсяся кваліфікований лікар-реабілітолог, який розповість як правильно доглядати за протезом, як робити перші кроки і як адаптуватися до колишнього ритму життя.

Яка гарантія на протези?

Гарантія на видані вироби – 1 рік.

Чи є у вас послуга - ремонт протеза?

Ми ремонтуємо всі вироби, які видавали раніше нашим пацієнтам у разі такої необхідності.

Чи виготовляєте ви ортопедичне взуття?

Так, ми виготовляємо індивідуальне ортопедичне взуття з урахуванням побажань наших пацієнтів за кольором та моделлю.

Чи є у вас ортопедичні устілки?

Ми виготовляємо ортопедичні устілки за технологією PEDCAD, використовуючи 3-D сканер вимірювання точних антропометричних даних і візуальної фіксації всіх видів порушень.

На підставі чого ви маєте право протезувати?

Підприємства, які протезіруют осіб з інвалідністю в обов’язковому порядку повинні мати кваліфікаційний протокол від Міністерства соціальної політики України. Наш центр має протокол № 21 від 18.01.2019 р на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних засобів реабілітації строком на 3 роки.

Чим ви можете здивувати?

Ми надаємо якісно новий, європейський сервіс. Наші пацієнти не йдуть від нас байдужими, адже на кожному етапі протезування ми забезпечуємо індивідуальний підхід, враховуючи всі побажання пацієнта і використовуючи при цьому високоякісні матеріали і комплектуючі німецького виробництва фірм Teufel, Streifeneder, Ottobock.

З'явилися питання? Задайте їх нам.