❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

Дитяче ортопедичне взуття

З натуральних матеріалів за індивідуальними мірками

Ортопедичне взуття для дітей

Ми виготовляємо ортопедичне взуття по точним індивідуальним розмірам ортопедичних показань для дітей з інвалідністю з натуральних матеріалів високої якості

Для чого потрібне дитині ортопедичне взуття?

Багато батьків купують дитяче ортопедичне взуття, але не всі правильно розуміють її призначення, функції та дія, або ж навпаки навіть деякі лікарі стверджують, що вона не потрібна але чи так це? По суті праві і ті, і інші, якщо знати, які бувають різновиди і в яких випадках їх застосовувати.

Не існує чіткого визначення, що таке ортопедичне взуття для дітей, хтось вважає, що це складне, зшите за індивідуальним замовленням взуття, яку потрібно носити при важких деформаціях, а хтось що наявність устілки і супинатора вже дає привід вважати її ортопедичної.

Дитячі ортопедичні туфлі 001

Якісні дитячі туфлі з натуральної шкіри

Розміри: 27-33

Дитячі ортопедичні черевики 003

Демісезонні черевики з натруальної шкіри

Розміри: 27-33

Туфлі ортопедичні на дівчинку 004

Червоні туфлі на дівчинку з натуральної шкіри

Розміри: 27-33

Дитячі ортопедичні босоніжки 008

Якісні дитячі босоніжки з натуральної шкіри

Розміри: 27-33

Дитячі ортопедичні черевики 010

Демісезонні черевики з натруальной шкіри

Розміри: 27-33

Ортопедичні шкіряні мокасини 014

Мокасини ортопедичні з натуральної шкіри

Розміри: 27-33

Перші кроки без болю і дискомфорту

Стопи новонароджених дітей абсолютно плоскі. Арка зводу стопи формується в перші 2 роки його життя, тому важливо стежити, які чинники впливають на цей процес, які не завжди можуть бути сприятливими.

Що впливає на виникнення проблем зі стопами у дітей, лікарі-ортопеди чітко сказати не можуть – негативних факторів багато:

 • слабкі зв’язки і м’язи,
 • неправильно підібране взуття для дітей (неточний розмір, повнота, незручна колодка, погана фіксація на ніжці),
 • раннє прямостояння і ходьба, коли зв’язки і м’язи ще не готові до подібної навантаженні,
 • знижена рухливість дитини.

 

Часто причиною неправильного формування стопи є те, що батьки не вважають за потрібне купити своєму малюку ортопедичне взуття і звертають увагу не на зручну колодку і підошву, а на вартість і дизайн моделей. Тому за статистикою, 80% дітей в Україні страждають від деформації стоп і їм прямо показано носіння ортопедичного взуття.

Якщо ви думаєте, що ортопедичне взуття для дітей негарна і не стильна. Даний стереотип давно спростований і скорегувати захворювання опорно-рухового апарату можна практично в будь-якому дитячому віці.

Купити ортопедичне взуття для дітей зараз не складно, головне мати рекомендації лікаря-ортопеда і знати, яке порушення стопи вже присутній у вашої дитини:

 • косолапість або незначний варус;
 • незначний вальгус, коли стопи завалюються всередину;
 • поперечне або поздовжнє плоскостопість;
 • Х-образне положення стоп.

Індивідуальне ортопедичне взуття

Особливо важливе ортопедичне взуття для дітей з ДЦП: для неї характерні жорсткі берци (задники), які стабілізують не тільки стопу, а й весь голеностоп, відмінно фіксуючи ніжку.

А ось в антіварусних або антівальгусних моделях важливу роль відіграє високий задник і скошений каблук Томаса, який має подовжений внутрішній край при вальгусі і подовжений зовнішній – при варусі.

Якщо у дитини поєднані порушення стопи і кілька патологій, то за рекомендацією ортопеда дитяче взуття виготовляється на замовлення.

Для профілактики деформації наші фахівці підберуть зручне дитяче ортопедичне взуття з жорстким задником і невеликим каблучком, обов’язково комфортне та стильне.

Які переваги у ортопедичного взуття для дітей?

Зовні дитячі ортопедичні сандалі або черевики не рідко мало відрізняються від звичайних, але якщо придивитися, то помітним стає ряд переваг:

 1. Верх виготовляється з натуральної шкіри, замші або нубука, ніякої синтетики не використовується.
 2. При пошиві не робляться грубі стики і шви, тому така дитяче ортопедичне взуття не натирає ніжку.
 3. Підошва гнучка, амортизується при ходьбі і не ковзає.
 4. Задник у дитячому ортопедичному взутті робиться вище щиколотки в середньому на 2 см і чітко фіксує ніжку, не даючи їй завалюватися усередину або назовні.
 5. Носок зроблений таким чином, щоб пальці у взутті вільно рухалися.
 6. У ортопедичному взутті ноги не потіють, тому що устілка передбачена вологопоглинаючі з антибактеріальним напиленням.
 7. Найчастіше є супінатор, який підтримує стопу в правильному положенні.
 8. Для дітей у віці до 3-х років передбачений каблук заввишки не більше 0,5 см, дітям старшого віку – 1 см, а до 12 років моделі мають каблук Томаса висотою до 2 см.

Раніше діти відмовлялися носити ортопедичне взуття, тому що воно виглядало грубо і було важким. Сучасне ортопедичне взуття легке і красиве, тим більше, що за бажанням батьків можна виготовити на замовлення і купити будь-яку модель.

Лікувальне взуття допомагає не тільки вилікувати дитячі ніжки від різних порушень, а й попередити їх розвиток.
Вибираючи ортопедичне дитяче взуття, звертайте увагу на те, наскільки щільно воно сидить на ніжці дитини, чи забезпечує м’яку підтримку при ходьбі, чи захищає стопу від травм і деформацій, легко в ньому пересуватися.

У чому ходити вдома?

Часто батьків цікавить питання, чи потрібне ортопедичне взуття дитині вдома. Якщо немає серйозних порушень, то лікарі-ортопеди прописують профілактичні моделі тільки для носіння на вулиці.

Якщо ж порушення серйозні і поєднані, то для більш сильного впливу можна купити дитяче взуття для дому, наприклад, тапочки, і носити стільки часу, скільки пропише лікар.

В цілому ортопеди радять вдома дітям ходити босоніж.

У формуванні правильного зводу стопи і постави придивляйтеся частіше до того, як ходить ваша дитина, як вона ставить ніжку на землю, цікавтеся, чи не відчуває вона при цьому болю і дискомфорту. Якщо є моменти, які насторожують, то звертайтеся за консультацією до ортопеда і не тягніть з придбанням якісного ортопедичного взуття. У цьому наш сайт, на якому представлений широкий вибір моделей на всі сезони і для будь-якого віку, вам обов’язково допоможе!