ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Комплекстуючі та матеріали

Які ми використовуємо у виробництві

Комплектуючі, які ми використовуємо для виготовлення наших ТЗР

Безпека і комфорт наших клієнтів – головні параметри нашого виробництва. Для нас немає нездійсненних завдань і асортимент практично необмежений в плані застосовуваних технологій, модулів і комплектуючих

Використовуємо самі надійні і довговічні комплектуючі

Підприємство співпрацює з німецькими грандами протезно-ортопедичного виробництва, такими як Streifeneder, Teufel, Ottobock і здійснює виготовлення протезно-ортопедичних виробів в максимально короткі терміни (15-20 днів), з огляду на індивідуальні запити людей з інвалідністю та строго дотримуючись технологічного процесу виготовлення технічних засобів реабілітації .

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Докладну інструкцію в його отриманні читайте …

Детальніше про постачальників

Компанія Streifeneder ortho.production GmbH належить до групи підприємств Streifeneder і є провідним європейським виробником і постачальником інноваційних протезно-ортопедичних виробів та засобів технічної реабілітації. Як комплексний постачальник з асортиментом продукції, що нараховує більше 16000 виробів, виробник швидко реагує на різноманітні потреби клієнтів. Головний офіс в Еммерінге, недалеко від Мюнхена, конструкційний відділ і лабораторія ходьби, є центром інновацій для створення максимально комфортних у використанні продуктів і рішень.

Made in Germany

Як комплексний постачальник з асортиментом продукції, що нараховує більше 17000 найменувань виробів. Виробник пропонує не тільки комплектуючі та матеріали для індивідуального протезування, але і широкий вибір ортезів і бандажів, а також різні матеріали для виробництва ортопедичних виробів, текстиль, станки та інструменти.

Наш надійний партнер в розробці інноваційних ортопедичних концепцій і високоякісних ортопедичних компонентів. В основі роботи компанії – високоякісні продукти і глибока орієнтація на сервіс.

Команда Teufel вважає себе частиною вирішення конкретних вимог користувачів. Всі продукти і послуги відповідають стандарту якості, наскільки це можливо, відповідно до показань і потреб користувачів, тому компанія вносить оптимальний внесок в реабілітацію користувачів і пацієнтів

Крім розширення власного відділу розробок, компанія співпрацює з Willow Wood, одним зі світових лідерів у виробництві протезних вкладишів. Те ж саме можна сказати і про всебічне розширення асортименту ортопедичних виробів. Крім того, міжнародна орієнтація Teufel також посилилася за останні роки з відкриттям нових європейських дочірніх компаній

Міжнародний протезно-ортопедичний концерн Ottobock, світовий лідер у виробництві протезно-ортопедичних виробів та засобів реабілітації з філіями більш ніж в 55 країнах світу.

Допомагає людям зберегти або відновити свободу пересування, завдяки інноваційним технологіям, глобальної мережі партнерів і сервісним центрам по всьому світу

У всьому світі ім’я Ottobock асоціюється з високоякісними виробами та послугами в області медичної техніки, розробленими з застосуванням найпередовіших технологій. Все різноманіття продукції компанії переслідує головну мету – повернути людям з обмеженими фізичними можливостями мобільність і захистити збережені функції.

Основна ідея, яка є основним імпульсом для створення нових продуктів і проходить червоною ниткою крізь всю, яка налічує понад 90 років історію компанії, полягає в тому, що якість життя людини тісно пов’язане з його індивідуальною свободою і самостійністю.

Завдяки тісній співпраці з установами та клініками продукти Pedcad відповідають новітнім науковим і медичним відкриттям.

Сьогодні Pedcad foot technology GmbH є провідним постачальником вимірювальних, програмних і фрезерних систем для цифрового виробництва індивідуальних устілок.

Всесвітнє використання систем Pedcad підтверджує концепцію Pedcad. Системи Pedcad вже використовуються більш ніж в 60 країнах світу.