❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

Жіноче ортопедичне взуття

З натуральних матеріалів за індивідуальними мірками

Жіноче ортопедичне взуття

Ми виготовляємо ортопедичне взуття по точним індивідуальним розмірам ортопедичних показників для людей з інвалідністю з натуральних матеріалів високої якості

Коли ортопедичне взуття необхідне?

Щоб ноги були здоровими і красивими, необхідно користуватися якісним взуттям. Хоча багато хто вважає, що жіноче ортопедичне взуття непривабливе, кожна сучасна жінка може поповнити свій гардероб модним і здоровим взуттям: сандалями, балетками, кросівками, черевиками і навіть туфлями на підборах і танкетці.

Ортопедичні жіночі туфлі 016

Якісні жіночі туфлі з натуральної шкіри

Розміри: 36-40

Ортопедичні кросівки 029

Розміри: 36-40

Туфлі жіночі ортопедичні 020

Туфлі жіночі ортопедичні демісезонні

Розміри: 36-40

Чоботи жіночі ортопедичні 021

Зручні і практичні жіночі ортопедичні чоботи

Розміри: 36-40

Ортопедичне взуття для жінок - коли воно необхідне?

Щоб ноги були здоровими і красивими, необхідно користуватися якісним взуттям. Хоча багато хто вважає, що жіноче ортопедичне взуття непривабливе, кожна сучасна жінка може поповнити свій гардероб модним і здоровою взуттям: сандалями, балетками, кросівками, черевиками і навіть туфлями на підборах і танкетці. Розглянемо деякі особливості таких моделей.

Особливості жіночого анатомічного взуття для проблемних ніг

Стиль жінки – це проявлення її унікальної особистості. І хоча багато хто уявляє собі ортопедичне взуття похмурим і незграбним, це зовсім не так. Це ніяк не відноситься до сучасних виробів.

Сьогодні існує величезний асортимент моделей в самих різних стилях. Стильні матеріали, такі як натуральна шкіра або текстиль, дозволяють йому виглядати так само привабливо, як і звичайні модні туфлі. Вдосконалені технології дозволяють виробникам надати ортопедичні властивості практично будь-якому виробу. Можна більше не переживати за свій зовнішній вигляд!

Ортопедичне жіноче взуття виробляється на спеціальних фабриках по суворим стандартам.

Воно поділяється на наступні групи:

  • профілактичне </ strong> – призначене для запобігання серйозних захворювань ніг;
  • лікувальне </ strong> – підбирається індивідуально з урахуванням складності захворювання.

Навіщо потрібне ортопедичне взуття для жінок

Жінки різного віку ведуть активний спосіб життя. Хтось активно займається бізнесом, бігаючи по переговорам, хтось виховує маленьких дітей, піклується про домашнє господарство, або навіть намагаючись насолоджуватися виходом на пенсію, ведучи активний спосіб життя. Проте, багато жінок страждають різними захворюваннями ніг.

Хворий стан стопи виникає з кількох причин: носіння погано розробленого або незручного взуття, травми, вік або стан здоров’я. Мозолі, деформовані пальці ніг і шпори поширені тому, що на відміну від більшості чоловіків, жінки люблять виглядати красиво. Заради краси вони часто готові жертвувати своїм здоров’ям.

На жаль, моделі взуття на високих підборах з гострим носком є ​​фаворитами в індустрії моди. Ці моделі жахливі для жіночих ніг. При носінні цих туфель пальці на ногах жінок виявляються зім’ятими в неприродній формі. Це призводить до нерівномірного розподілу ваги тіла, викликаючи підвищене навантаження на подушечку стопи і передні області.

Чи можна всього цього уникнути? Постарайтеся купити жіноче ортопедичне взуття. Воно дуже зручне, корисне, при цьому так само привабливе.

Його головне призначення – здорове і комфортне життя власниці. Воно забезпечує природну підтримку, правильно розподіляє навантаження при ходьбі, а також оберігає від можливих травм.

Серед переваг таких виробів можна відзначити наступні:

  • Привабливий зовнішній вигляд
  • Надійна підтримка стопи і гомілки
  • Рівномірний розподіл навантаження
  • Виправлення вигину зводу стопи і захист пальців ніг
  • Сприяє правильному кровообігу в нижніх кінцівках
  • Зниження набряків
  • Збереження шкірного покриву в здоровому стані