ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Безкоштовне жіноче ортопедичне взуття

З натуральних матеріалів за індивідуальними мірками

Жіноче ортопедичне взуття

Наш центр реабілітації та протезування пропонує виготовлення жіночого ортопедичного взуття з точних вимірів користувачів.

Ми пропонуємо ортопедичні вироби, в тому числі високоякісне взуття, людям з інвалідністю на безкоштовній основі.

Виготовлення за рахунок коштів державного бюджету дозволяє отримати доступ до засобів реабілітації всім громадянам України. Ми виготовляємо жіноче ортопедичне взуття з натуральних матеріалів по жорстким стандартам якості з точною підгонкою розміру.

Ортопедичні сліпони жіночі 020

Якісні жіночі сліпони з натуральної шкіри

Розміри: 36-40

Ортопедичні пролуботінкі жіночі 029

Розміри: 36-40

В яких випадках потрібне ортопедичне взуття для жінок

Ми пропонуємо жіноче ортопедичне взуття тільки у випадках реальної необхідності за показниками здоров’я та за приписом лікаря, так як наш центр працює за програмою забезпечення людей з інвалідністю засобами реабілітації.

Ортопедичне взуття для жінок на постійній основі потрібно в таких випадках:

  • висока ступінь плоскостопості, що вимагають обов’язкової корекції;
  • артроз, артрит в стадії загострення;
  • серйозні ступені вальгусной деформації в області плюснефалангового суглоба великого пальця – «випирає кісточка»;
  • цукровий діабет з втратою чутливості ніг, вимагає м’яке взуття;
  • інші проблеми з опорно-руховим апаратом, що вимагають компенсації підвищеного навантаження на хребет, в тому числі високий ступінь ожиріння.

Проблеми з ногами починаються з різних причин. Це можуть бути вроджені дефекти будови стопи, вагітність, різні захворювання ендокринної, серцево-судинної, опорно-рухової систем. Вирішити дану проблему допоможе ортопедичне взуття. Найбільш поширеною проблемою інвалідизації є виражена плоскостопість. Цей дефект є вродженим, рідше розвивається внаслідок вагітності. Полягає він в спрощенні зводу конструкції, який в природньому положенні повинен компенсувати ударне навантаження, що виникає при ходьбі.

Причина виникнення плоскостопості при вагітності у жінок – ослаблення тонусу м’язово-зв’язкового апарату.

При цьому ударне навантаження не гаситься даним апаратом, а передається через ноги на весь організм, поступово приводячи в артрозних змін в хребті, проблемам з колінами і тазовим суглобом.

Також нерідко у жінок, на відміну від чоловіків, зустрічається і проблема вальгусной деформації великого пальця. Часто її провокує все та ж некомпенсована поперечна плоскостопість. Згодом «шишка» на суглобі починає доставляти досить серйозні незручності і хворобливі відчуття. Спеціальний супінатор в ортопедичному взутті для жінок забезпечує анатомічно правильне положення зводу і знижує навантаження на цю ділянку за рахунок використання вставок з еластичного матеріалу. Носіння ортопедичного взуття знижує хворобливі відчуття і перешкоджає подальшому розвитку деформації. Ще одна проблема, яка потребує носіння ортопедичного взуття – запалення суглобів, яке також частіше зустрічається у жінок.

Як підібрати ортопедичне взуття

Наш центр пропонує не тільки зручну і довговічну, але також стильне ортопедичне взуття. Важливо, щоб при знятті мірок були враховані всі анатомічні особливості – так, взуття не повинно бути значно більшого розміру, ніж це необхідно.

Ми пропонуємо ортопедичне взуття та інші технічні засоби реабілітації безкоштовно з заміною кожні три роки, в тому числі для людей з однією ампутованою ногою.