ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Як отримати протез БЕЗКОШТОВНО?

Докладна інструкція

Як людині з інвалідністю отримати технічний засіб реабілітації?

КРОК 1

Звертаєтеся до органу соцзахисту населення за оригіналом напрямку і стаєте на облік.

КРОК 2

Орган соцзахисту надає оригінал напрямку і ознайомлює Вас з механізмом забезпечення ТЗР,  з електронним каталогом ТЗР, з переліком підприємств.

КРОК 3

Самостійно обираєте підприємство, про що повідомляєте органи соцзахисту. Підприємство до 20 днів погоджує замовлення або надає мотивовану відмову, про що інформує орган соцзахисту.

КРОК 4

Орган соціального захисту повідомляє Вас про результати та укладає договір про забезпечення Вас ТЗР.

КРОК 5

Надаєте підприємству оригінал направлення, підписуєте договір з обраним підприємством і органом соцзахисту і чекаєте забезпечення ТЗР до 40 днів.

КРОК 6

Ви отримуєте ТЗР і підписуєте акт виконаних робіт

При отриманні напрямку в УСЗН обов’язково необхідно вибрати підприємство, в якому ви бажаєте безкоштовно отримати ТЗР. Ви маєте право вибрати будь-яке підприємство. Якщо Ви вибираєте наше підприємство, ви повинні сказати працівнику УСЗН, що ви вибираєте ВЦРП “Здоров’я” – і обов’язково простежити щоб працівник поставив згоду в базі даних. Якщо це не зроблено – це гальмує процес отримання вироби.

Якщо у вас виникли якісь питання чи труднощі, ви можете написати нам. Ми всіляко сприяємо нашим клієнтам, консультуємо їх і допомагаємо отримати ТЗР якомога швидше …

Телефон для справки+38 (099)-647-96-46, +38 (066)-472-22-38

З’ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

НАШІ ВИРОБИ