ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Протези стоп БЕЗКОШТОВНО

Надійні німецькі комплектуючі

Штучні стопи для виробництва ТЗР

Даний вузол використовується в протезах після ампутації стопи. Він здатний ефективно накопичувати енергію під час руху і віддавати її в процесі ходьби за рахунок підвищеної амортизації вуглепластикових деталей.

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Докладну інструкцію в його отриманні читайте …

Протез стопи. Щоб відчувати себе впевненіше

Протезування стопи в наш час є виборчим. І на це є причина: людина, якій зробили операцію, в домашніх умовах може обходитися без сторонньої допомоги – стояти, приймати душ і ходити без протеза. Але по вулиці пацієнтові ходити складніше, тому що будь-яка нерівність позначається на ході. Протез стопи вирішує цю проблему, так як дозволяє людині відчувати землю під ногами, а значить і впевненість.

Крім ампутації стопи прямим показанням для протезування є і видалення всіх або окремих пальців на нозі, а також в разі ампутації таранної і п’яткової кістки в цілому. Протези в таких випадках застосовуються для носіння в звичайному взутті і під час ходьби босоніж.

Як підібрати протез стопи?

Зовнішній вигляд і конструкція протеза визначається в першу чергу особливостями, отриманими після ампутції:

  • здатністю тримати навантаження рівній всій масі тіла,
  • вона повинна дозволяти рухатися навіть, якщо не одягнений протез.

Як бачите, після ампутації протези стоп потрібні більше в косметичних цілях, але це цілком виправдано. Адже незважаючи на те, що пересуватися пацієнти з віддаленої стопою можуть і самостійно, візуально штучна стопа виглядає естетичніше і надає людині впевненості в собі.

Тим більше, що після операцій Лісфранка або Шопару протез кріпиться нескладними пристосуваннями, а ось після ампутації по Сайма і по Пирогову, гільза прикріплюється під коліном, захоплюючи майже всю гомілку. Тому пацієнтам з таким протезом ми радимо користуватися ортопедичним взуттям зі спеціальною устілкою для здорової кінцівки, оскільки часто вона виявляється коротше тієї, на яку одягнений протез.

Особливою популярністю користуються силіконові протези стопи, які з естетичної точки зору виглядають максимально природно і майже не відрізняються за виглядом від звичайної ступні. Але такі протези, як правило, виготовляються за індивідуальним замовленням – штучна ступня повинна бути схожа на збережену і за кольором, і за формою. У той же час функціонально такі протези програють звичайним, тому що не можуть витримати на собі навантаження, рівну масі тіла людини. Але з естетичною функцією вони справляються на відмінно.

 

Як виготовляється протез стопи?

Після зняття мірок і фіксування побажань пацієнта, протезист робить зліпок зі збереженою стопи, потім наносить на нього піну тонким шаром, обов’язково враховуючи довжину фаланг пальців і їх форму. Така тонка робота дає можливість створювати протези, які можна носити без взуття. За такою технологією створюються і протези окремих пальців.

Ціни на протези стоп

У нашому центрі ви можете отримати якісний і надійний німецький протез абсолютно безкоштовно. Про державне забезпечення громадян протезно-ортопедичними виробами читайте на цій сторінці

Підібрати якісний протез в наш час не складно. Витратьте трохи часу на консультацію з нашим протезистом і отримаєте протез, з яким ви зможете забути про дискомфорт і обмеження в рухах!

Штучні стопи, які ми використовуємо у виробництві ТЗР

Streifeneder Dynamic
S.A.C.H.

Німеччина

1-2 мобільність

Teufel Sach
Plus

Німеччина

1-2 мобільність

Streifeneder
5A30

Німеччина

3-4 мобільність

Teufel BQ.MX5-50-26
(Ultra Stride LP Plus)

Німеччина

3-4 мобільність

Відео наших клієнтів