ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Безкоштовне ортопедичне взуття

З натуральних матеріалів за індивідуальними мірками

Ортопедичне взуття для дітей і дорослих

Всеукраїнський центр «ЗДОРОВ’Я» пропонує ортопедичне взуття власного виготовлення для всіх категорій користувачів, в тому числі людей з ампутацією. Взуття виготовляється в точності за мірками з натуральних високоякісних матеріалів.

Ми надаємо ортопедичне взуття безкоштовно відповідно до державної програми надання людям з інвалідністю технічних засобів реабілітації.

Для того, щоб отримати якісне ортопедичне взуття нашого виробництва за рахунок коштів з державного бюджету, вам потрібно звернутися до відділу соціального забезпечення населення за місцем проживання.

Жіноча ортопедичне взуття

Великий вибір якісного всесезонного шкіряного і замшевого жіночої ортопедичного взуття класичних фасонів

Чоловіче ортопедичне взуття

Зручне і практичне чоловіче всесезонне ортопедичне взуття спортивного та класичного фасонів

Ортопедичне взуття для дітей

Якісне дитяче ортопедичне взуття з натуральних матеріалів на осінь, зиму весну і літо. Великий вибір в нашому каталозі

Як вибрати правильне ортопедичне взуття?

Багато хто схильний недооцінювати навантаження на ноги протягом дня. Якщо у людини немає ніяких відхилень в анатомії і фізіології – наприклад, плоскостопості – навантаження компенсується. Але в разі будь-яких проблем вона може заподіювати дискомфорт і бути причиною багатьох хвороб опорно-рухової та серцево-судинної систем. Коригувати подібні проблеми допомагає правильно підібране ортопедичне взуття нашого виробництва. Ми виготовляємо взуття індивідуально після зняття мірок. Тому правильний підбір ортопедичного взуття варто починати з дзвінка в наш центр.

Терміни виготовлення становлять від 2 до 6 тижнів в залежності від складності. Взуття виготовляється після підписання договору між нашим центром і органом соціального забезпечення про гарантії компенсації вартості з бюджету.

Чому може бути необхідне ортопедичне взуття?

Величезна кількість людей навіть не підозрюють про наявність в них плоскостопості, але ж відсутність амортизації з боку склепінчастою конструкції ступні дуже негативно позначається на стані внутрішніх органів, призводять до викривлення хребта. Іноді причиною плоскостопості стає вагітність. Зустрічаються і менш помітні, приховані порушення в роботі опорно-рухового апарату – такі, як нестабільність в зв’язках. Важливо вчасно діагностувати подібні проблеми і звертатися за спеціальними технічними засобами реабілітації – в даному випадку це ортопедичне взуття. Воно компенсує анатомічну дисфункцію стопи і попереджає розвиток хвороб, а також підвищує комфортність носіння.

Які існують види ортопедичного взуття:

  • профілактичне ортопедичне взуття допомагає запобігти розвитку захворювань опорно-рухової системи;
  • стабілізуюче взуття потрібне для корекції ходи при артриті і плоскостопості;
  • антіварусне взуття призначене для виправлення такого дефекту, як клишоногість.

 

Призначити носіння одного з трьох видів взуття може тільки лікар-ортопед. Тому перш ніж замовити вподобану модель, проконсультуйтеся з нашим фахівцем.

Як ортопедичне взуття відрізняється від звичайної?

Основна відмінність ортопедичного взуття від звичайного полягає в конструкції устілки, яка формується індивідуально для кожного пацієнта відповідно до його анатомічними особливостями.

При виготовленні використовуються натуральні гіпоалергенні матеріали підвищеної міцності. Завдяки індивідуальному виготовленню навантаження на стопу розподіляється рівномірно і збалансовано. Взуття надійно фіксується на нозі, що не зміщуючись при ходьбі. Для цього ортопедичне взуття повинне виготовлятися в точності під розмір.

Які проблеми зі здоров'ям вирішує ортопедичне взуття?

Багато людей потребують спеціального ортопедичного взуття, так як тільки воно дає можливість уберегти їх від виникнення або подальшого розвитку серйозних проблем зі здоров’ям. Правильно підібране взуття знімає навантаження з хребта і суглобів, знижує ймовірність виникнення судом, стабілізує ходу.

Ортопедичне взуття є часто єдиним виходом для пацієнтів скорегувати ходу, компенсувати анатомічні проблеми і уникнути погіршення стану. Тому ортопедичне взуття потрапляє в категорію засобів реабілітації, якими наш центр забезпечує пацієнтів за рахунок коштів державного бюджету.

На що звернути увагу під час примірки?

  • Не варто брати ортопедичне взуття на виріст, в іншому випадку воно не буде виконувати свою функцію, так як при ходьбі відбуватиметься зміщення стопи щодо рельєфною устілки. У взутті з плоскою устілкою це не велика проблема, але для ортопедичного взуття важливо точний збіг устілки і стопи.
  • Матеріали повинні бути натуральними і гіпоалергенними.
  • У будь-якому випадку, перш ніж звертатися до нас за ортопедичним взуттям важливо отримати висновок і рецепт лікаря-ортопеда.