❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

Ортопедичне взуття

З натуральних матеріалів за індивідуальними мірками

Ортопедичне взуття для дітей і дорослих

Ми виготовляємо ортопедичне взуття з точних індивідуальних розмірів ортопедичних показань для людей з інвалідністю з натуральних матеріалів високої якості

Зручна і стильна. Як вибрати ортопедичне взуття?

Сумарне навантаження за день на наші ноги становить кілька десятків тонн. При ходьбі вона збільшується в 1,5 рази, а при бігу – в 4 рази. Тому важливо стежити за здоров’ям своїх ніг і купувати тільки якісне ортопедичне взуття. В Україні таке взуття можна придбати у нас.

Представлене у наших каталогах взуття виробляється підприємством індивідуально і дозволяє вирішувати ортопедичні проблеми будь-якого виду та складності. Час виготовлення взуття при індивідуальному пошиві становить від 3 до 6 тижнів в залежності від складності замовлення.

Жіноче ортопедичне взуття

Великий вибір якісного всесезонного шкіряного та замшевого жіночого ортопедичного взуття класичних фасонів

Чоловіче ортопедичне взуття

Зручне і практичне чоловіче ортопедичне взуття спортивного та класичного фасонів

Ортопедичне взуття для дітей

Якісне дитяче ортопедичне взуття з натуральних матеріалів на осінь, зиму, весну і літо. Великий вибір в нашому каталозі

Користь "правильного" взуття

За статистикою у 90% жителів України з дитинства формуються ті чи інші порушення в будові стопи і гомілковостопних суглобів. Зустрічаються як явні порушення (плоскостопість), так і латентні проблеми (нестабільність в зв’язках). Виявляються дані порушення пізно, коли змінюється хода і починають боліти ноги.

Але найнеприємніше, що мало хто замислюється, що банальна плоскостопість або артроз суглобів викликають не тільки біль при ходьбі, а й призводять до більш серйозних проблем: викривлення хребта і розладу зору. Тому важливо вчасно діагностувати порушення і підбирати не звичайне, а лікувальне взуття.

Ортопедичне взуття забезпечує додаткову підтримку кісток і стоп, попереджає появі мозолів і натоптишів. Показано її носіння не тільки дітям з плоскостопістю і літнім людям – її можна носити в будь-якому віці всім, хто цінує комфорт під час ходьби, страждає від болю в області стопи і колін, має проблеми з поставою.

Існує кілька видів ортопедичного взуття:

  • профілактичний – попереджає розвиток захворювань опорно-рухового апарату;
  • стабілізуючий – показаний при наявності таких патологій, як плоскостопість і артрит;
  • антіварусний – допомагає виправити клишоногість.

 

Призначити носіння одного з трьох видів взуття може тільки лікар-ортопед. Тому перш ніж придбати вподобану модель, проконсультуйтеся з нашим фахівцем.

Чим ортопедичне взуття відрізняється від звичайного?

При пошиві ортопедичних моделей використовуються гігроскопічні і гіпоалергенні матеріали високої міцності, враховуються анатомічні особливості стопи і можливі її порушення.

В правильному взутті ходити набагато зручніше, ніж у звичайному, тому що навантаження на стопу і голеностоп розподіляється збалансовано, взуття щільно фіксується на нозі і не зміщується при ходьбі, підошва для ортопедичного взуття сконструйована таким чином, що хода пом’якшується, а ризик травмувати ногу знижується до мінімуму.

Які проблеми може вирішити носіння зручного взуття?

Купити ортопедичне взуття – значить, раз і назавжди зняти надмірне навантаження з ніг і стабілізувати суглоби. Ваша хода стане рівніше і простіше, не буде навантаження на спину за рахунок правильного розподілу тиску.

У ортопедичному взутті ви забудете про втому ніг і судом, а головне – попередите розвиток багатьох захворювань стопи і спини.

На що звернути увагу при виборі?

  • Не потрібно брати ортопедичне взуття на виріст – відстань від краю великого пальця до внутрішньої поверхні черевика не повинно перевищувати 1 см і палець не повинен упиратися в край черевика.
  • Матеріали повинні бути тільки натуральними. Подивіться наш каталог, ми дбаємо про те, щоб в нашому взутті ваші ноги “дихали”.
  • Лікар-ортопед прописав вам певний вид устілки? Вибирайте уважно, тому що є жорсткі, напівтверді і м’які.
  • Зверніть увагу на ортопедичне взуття на підборах. За ГОСТом України він може бути присутнім в багатьох моделях.
  • Якщо під час примірки, ви відчуваєте, що пальці ніг здавлені, вибирайте іншу модель. Пальці повинні вільно рухатися у взутті.
  • При важких патологіях ми радимо віддавати перевагу індивідуальним замовленням, щоб взуття виготовлялася строго під вашу стопу і ваші проблеми.

 

Ортопедичне взуття може і повинне бути красивим і зручним. Час не естетичних моделей пройшов, і зараз купити підходящу пару не складно, достатньо отримати грамотну консультацію наших фахівців. Ця функція доступна на нашому сайті.

Відчуйте, що означає комфортне взуття і забудьте про проблеми з ногами!