ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Ортопедичні устілки

За німецькою технологією PadCad

Ортопедичні устілки власного виробництва

Наше підприємство має власне виробниче обладнання для виробництва індивідуальних ортопедичних устілок за технологією PedCad. Устілки PedCad виготовляються з високотехнологічного багатошарового EVA-матеріалу

Ортопедичні устілки - Технологія PedCad

Все устілки нашого виробництва призначені для постійного використання, тому ми подбали про їх привабливість. Наші фахівці пройшли навчання в Німеччині в компанії PedCad і підтвердили свій професіоналізм атестаційній комісії. Інноваційні системи PedCad розроблені з урахуванням останніх досягнень науки і медицини. Широкий вибір діагностичного обладнання, оснащене фірмовим програмним забезпеченням, гарантують ідеальну точність вимірювань, а сучасний фрезерний 3-D станок з ЧПУ гарантує високу якість готової устілки.

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Докладну інструкцію в його отриманні читайте …

Індивідуальні ортопедичні устілки PadCad - здоров'я в кожному кроці.

Індивідуальні ортопедичні устілки є невід’ємним атрибутом комфортного життя. Завдяки спеціальній формі поверхні вони надають стопі анатомічно правильне положення і перерозподіляють навантаження на поверхні стопи, полегшуючи роботу опорно-рухового апарату.

Для чого використовуються

У людському організмі стопа виконує амортизаційні функції. Вона захищає опорно-руховий апарат від ушкоджень і перевантажень. Однак у ряді випадків фізіологія стопи виявляється порушена, і повсякденна рухова активність починає викликати дискомфорт. В цьому випадку вам необхідні індивідуальні устілки.

Вони забезпечують:

 • підтримку стопи в правильному положенні
 • зниження навантаження на стопи

Правильна фіксація стоп добре впливає на функції всього опорно-рухового апарату.

Замовлення ортопедичних устілок забезпечить:

 • корекцію дефектів стопи
 • лікування захворювань ОРА
 • виправлення постави
 • правильну техніку ходьби і бігу
st (1)
984d57fb332c1994d0f54e885f8d1286
st (2)
st (1)

Кому будут очень полезны ортопедические стельки ?

Основна область застосування устілок – виправлення вроджених і набутих дефектів стопи. При плоскостопості устілки є одним з ключових умов відновлення нормальної фізіології. Вони знімають больові відчуття і навантаження з суглобів, покращують кровообіг в тканинах і поступово повертають кістковий каркас в правильне положення.

Індивідуальні устілки на замовлення необхідні:

 • при шпорі п’яти
 • при патологіях і дефектах стопи
 • при різній довжині ніг
 • при захворюваннях опорно-рухового апарату
 • при надмірній вазі і вагітності
 • при формуванні стопи в дитячому та підлітковому віці
 • при діабетичної стопи
 • при надлишкових навантаженнях на ноги і ОРА
 • при реабілітації після травм
 • при вальгусной або варусной деформації стопи

 

Існує величезна кількість патологій стопи, які рано чи пізно призводять до болю і обмежують рухи людини. У такому випадку найбільш підходящим рішення буде замовити індивідуальні устілки, які мінімізують болісні відчуття і дозволяють жити повним життям.

Не рекомендується вдаватися до покупки універсальних устілок, якщо у вас деформація стопи в прогресуючій стадії.

Найкраще звернутися до кваліфікованого ортопеда, який зробить устілку з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашої стопи.

Основною проблемою замовлення вже готових устілок є те, що крім особливостей стопи, виробники також не враховують стать, зріст і вагу, що може привести тільки до поглиблення вже існуючої проблеми.

Індивідуальні устілки на замовлення – це ідеальний спосіб позбутися від набридливої проблеми, яка псує життя.

Необхідність індивідуальних ортопедичних устілок

Ортопедичні устілки виготовляються не тільки для людей з уже існуючими патологіями. Вони також можуть бути використані в якості профілактики всіх основних деформацій. Їх основне завдання полягає в забезпеченні належного функціонування опорно-рухового апарату. За допомогою правильно підібраною устілки розподіляється навантаження, завдяки чому формується правильна постава і гарна хода. Особливо важливо це для людей, які більшу частину дня знаходяться на ногах, адже впливаючи на спеціальні точки, можна поліпшити кровообіг у всьому організмі, а значить уникнути проблем варикозу в майбутньому.

Придбання індивідуальних устілок дає ряд переваг:

 • Поліпшення ресорної функції стопи.
 • Зменшення навантаження на ноги.
 • Попередження деформацій хребта.
 • Запобігання захворювань суглобів.
 • Позбавлення від болю в спині.
 • Поліпшення кровообігу.

Замовити індивідуальні ортопедичні устілки в Україні

Отримати устілки на замовлення ви можете попередньо записавшись на консультацію до нашого ортопеда. Ми надаємо для наших клієнтів широкий спектр послуг, в який входить виготовлення устілок як для різних патологій, так і для попередження їх, з урахуванням індивідуальних особливостей стопи. Отримати додаткову інформацію та записатися до фахівця ви можете зателефонувавши за контактними телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми з радістю допоможемо вам підтримати здоров’я і позбутися проблем, які ускладнюють ваше життя.

Високі технології на варті Вашого здоров’я

У процесі створення ортопедичних устілок можна відзначити три важливих етапи: діагностика, моделювання і виробництво. У нашому центрі всі ці процеси автоматизовані, що забезпечує максимальну точність результату. Програмно-апаратні комплекси PEDCAD працюють без безпосередньої участі оператора, прискорюючи терміни виробництва і скорочуючи витрати на готову продукцію. В результаті ви отримуєте унікальні ортези вищого класу.

Якість ортопедичних устілок PEDCAD відповідають найсуворішим міжнародним стандартам. Його відмінні характеристики відзначені не тільки експертами наглядових організацій, а й численними користувачами по всьому світу – індивідуальні устілки PEDCAD випускаються понад 15 років і давно зарекомендували себе як надійного і ефективного помічника.

Інноваційні матеріали

Устілки PEDCAD виготовляються з високотехнологічного багатошарового EVA-матеріалу, який випускається виключно на німецьких фабриках. Його жорсткість варіюється в широкому (від 20 до 55 шор) діапазоні і підбирається індивідуально для кожного типу устілок. У нас ви можете підібрати устілки різного ступеня комфорту: eleganza, comfort-fine, comfort-fine / half, comfort, sport, sport-fine, bio child, fiba, fibaman, bulba.

Все устілки нашого виробництва призначені для постійного використання, тому ми подбали про їх привабливості. У багатій палітрі EVA можна вибрати будь-який колір на свій розсуд.

Нам не важко виготовити для вас ортези чорного, білого, кремового, синього, червоного та інших кольорів. Все устілки можна прати в пральній машині при температурі до 30 градусів, що особливо важливо при підвищеній фізичній активності – устілки для спорту можна прати хоч кожен день.

Зв’яжіться з нашими фахівцями для отримання консультації!