ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Протез гомілки БЕЗКОШТОВНО

Надійні ТЗР на німецьких комплектуючих
протез ноги

Сучасний протез гомілки від центру «ЗДОРОВ'Я» безкоштовно

Ампутація ноги, незалежно від характеру, може позначитися на якості життя дуже сильно. Але завдяки досягненням сучасної промисловості і науки пацієнтам доступні якісні, довговічні і функціональні протези гомілки, які надають практично такий же рівень зручності, як і «рідна» кінцівка.

БЕЗКОШТОВНЕ протезування

Згідно Порядку забезпечення ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 Будь-який громадянин України має право на безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами (протезуванням і ортезуванням) за наявності направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
Докладну інструкцію ви можете знайти на нашому сайті або уточнити деталі по телефону

Ампутації на рівні гомілки називають транстібіальними, тобто зробленими нижче коліна. Конструкція протезів в такому випадку простіше, ніж та, яка включає також протезування колінного суглоба. Істотна відмінність також складається в конструкції приймальой гільзи – укорочені протези відрізняються відсутністю гільзи на стегно, завдяки чому доцільно використовувати вакуумне кріплення.

Також протез гомілки може вельми відрізнятися по конструкції стоп – це можуть бути як косметичні стопи, що забезпечують стійку ходьбу, так і спеціальні конструкції, призначені для бігу, стрибків, підняття важких предметів, оснащені амортизаторами і мають підвищений коефіцієнт зчеплення з покриттям, виготовлені із сучасних сплавів .

Полімерний наколінник і силіконовий вкладиш забезпечують вакуумне кріплення протеза до культі. Іноді застосовують додаткове кріплення у вигляді спеціальної стегнової манжети, але це пов’язано із забезпеченням стабільності колінного суглоба в разі індивідуальних показань. Форма і розміри приймальної гільзи для культі і м’якої силіконової вкладки визначаються індивідуально. Через невелику обсягу м’яких тканин (у порівнянні зі стегном) на гомілки потрібно дуже точний розрахунок і високі вимоги до місця кріплення. Воно ні в якому разі не повинно завдавати незручності користувачеві, тому після виготовлення може знадобитися не одна примірка.

Види протезів гомілки

Такі широкі можливості для протезування надає модульна технологія виготовлення. Модульний протез гомілки – це «конструктор», зібраний із стандартних деталей високої якості в індивідуальний пристрій, який ідеально підходить користувачеві за розміром, посадкою і функціональністтю. За рахунок регулювально-з’єднувального пристрою, який об’єднує стопу і гільзу культепріемніка, висоту протеза можна налаштовувати з високою точністю, коригуючи її по ходу примірки для забезпечення рівної природної ходи.

Також використовуються косметичні протези, що забезпечують зовнішній вигляд і стійку ходу в міських умовах.

Чому варто звернутися до нас

Всеукраїнський центр реабілітації та протезування «ЗДОРОВ’Я» пропонує якісні протези гомілки з комплектуючих відомих фірм-виробників. Ми співпрацюємо тільки з самими перевіреними компаніями-виробниками Streifeneder, Teufel, OttoBock. Крім того:

  • протезуємо виключно на безкоштовній основі за державною програмою;
  • завдяки власній реабілітаційній базі ми пропонуємо пацієнтам повний спектр послуг із супроводу протезування – від першої примірки до навчання ходьбі і іншим діям під наглядом досвідченого реабілітолога;
  • реалізуємо розширений клієнтський сервіс, що включає забезпечення пацієнтів безкоштовним транспортом під час візиту в наш центр, безкоштовну доставку протезів для проведення примірки і можливість проводити примірку так довго, поки не буде забезпечена ідеальна посадка;
  • виготовляємо ТСР в найкоротші терміни, наскільки це можливо, від 15 до 20 днів;
  • враховуємо всі зауваження пацієнтів і забезпечуємо повний зворотний зв’язок;
  • забезпечуємо гарантійний та післягарантійний ремонт протезів.

Безкоштовні протези гомілки

Протез гомілки модульного типу

Німеччина
prot5

Показання:

Ампутаційний дефект гомілки на рівні верхньої, середньої, нижньої третини. Укорочення культі більше 8 см.

Функції:

Функціональне і косметичний компенсації втраченої кінцівки.

Опис:

Складається з приймальної гільзи гомілки з шаруватого пластику, регулювально-сполучних пристроїв, штучної стопи.

Протез гомілки модульного типу з вкладишами із силіконової композиції

Німеччина
prot4

Показання:

Ампутаційний дефект гомілки на рівні верхньої, середньої, нижньої третини. Укорочення культі більше 8 см.

Функції:

Функціональне і косметичний компенсації втраченої кінцівки.

Опис:

Складається з приймальної гільзи гомілки з шаруватого пластику з силіконовим вкладишем, регулювально-сполучних пристроїв, штучної стопи.

Протез гомілки для купання

Німеччина
prot3

Показання:

Ампутаційні дефекти гомілки на рівні верхньої, середньої та нижньої третини.

Функції:

Функціональне і косметичний компенсації втраченої кінцівки і можливість купання.

Опис:

Складається з приймальної гільзи гомілки з шаруватого пластику, штучної стопи і елементів кріплення.

Відео нашіх клієнтів:

Особливості співпраці з нашим центром

Ми пропонуємо протезування на безкоштовній для пацієнтів основі – ця послуга надається відповідно до постанови Кабінету міністрів України №321 від 2012 року. Детальна інструкція по використанню вашого законного права на безкоштовне протезування є на нашому сайті. Головне – якщо ви вирішите замовити протез гомілки в нашому центрі, обов’язково вкажіть це при одержанні направлення в вашому управлінні соціального захисту населення.

Наступний етап – це консультація з техніком – протезистом в нашому центрі або на дому, вибір оптимального для вас варіанту протеза. Технік – протезист вивчає всі анатомічні особливості кукси, при виборі також враховується спосіб життя пацієнта, вік, вага і рівень фізичної активності.

Виготовлення протеза займає близько 15 днів, в складних випадках – до 25 при замовленні особливо складних комплектуючих. Після виготовлення ми проводимо примірку і підгонку протеза, після чого лікар-реабілітолог вчить пацієнта користуванню протезом. Гарантійний термін на всі вироби нашого центру становить 12 місяців.

Фото наших виробів