❤ ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ ❤

Найбільшою радістю і натхненням для нас і нашої справи є вдячні відгуки наших клієнтів, яким ми допомогли в їх шляху до комфортного життя

Відгуки клієнтів

Раку Ю.Н.

Я, Раку Ю.Н. хочу від щирого серця подякувати Ковалю А.В. за його якісну і навіть дуже якісну роботу. Я не очікував такого ставлення і якості роботи. Дуже вдячний!!!

20.02.2020

Юрох С.П.

Я, Юрох С.П., протезом задоволений. Мене зустрілі, показали як правильно ходити на протезі и як його обслуговувати. Протезіст займався зі мною два дні, мені все зрозуміло. Я всім задоволений.

14.08.2020

Ковдоніменко Ю.В.

Слава Богу за вас і за ту допомогу, яку Бог через вас робить для таких як я. Все, що було зроблено, було зроблено від серця. І я через все це дуже яскраво бачив руку Божу. Нехай Господь Бог дасть вам за вашу працю. В Біблії є вірш 6: 9 – “Роблячи добро не сумуємо! Бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо”. Дай вам Бог не слабшати в вашій праці для того, щоб надалі отримати те, що Він вам приготував через інших людей. З повагу до вас Ковдоніменко Ю.В.

27.01.2020

Зінар О.А.

Дуже вдячний лікарям протезистам за виконану роботу над моїм протезом. Коли я його одягнув, я пішов відразу, за що їм велике спасибі, побільше таких класних протезистів, які безкорисливо повертають інвалідам сенс жити і радіти життю на своїх двох ногах. З великою повагою. Я бажаю їм щастя і радості в їхньому житті!

23.12.2019

Клиент

Вся робота була зроблена з гарною якістю і великим вкладенням душі і серця. Спеціаліст приїжджав в строго обумовлений час і без запізнень. Ставлення до роботи і інваліду чудове. Я був зворушений ставленням як до мене, так і до виготовлення протезу. Дуже дякую усьому вашому колективу за турботу і увагу.

20.12.2019

Зеленкова А.Б.

Примірка і виготовлення протеза були проведені в короткі терміни. Колектив центру поставився до роботи серйозно і з повагою до інваліда. Примірка протеза була проведена на дому у пацієнта, що дуже зручно. Дуже дякую нашому протезисту Олексію. Дуже уважний і ввічливий, грамотний фахівець. Дуже дякую Вам за вашу роботу

20.12.2019

Крицький К.К.

Директору всеукраїнського центру реабілітації та протезування “Здоров’я” від Крицького К.К.

Протез вийшов вдалий, в ньому зручно. фахівець приділив належну увагу.

21.11.2019

Чернишова

Ми, Чернишова Л.Г. і Віктор Миколайович дуже задоволені обслуговуванням і виконаною роботою протезиста. Коваль А.В. дуже уважний і сумлінно ставиться до пацієнта.

Дуже дякуємо!!! (М.Ізмаїл)

18.12.2019

Монастирський Р.

Я дуже задоволений обслуговуванням і якістю виробів. До мене завжди були уважні і вирішили усі мої проблеми з ходьбою після ампутації. Величезна подяка Олександру та Олексію!

15.10.2019

Граматик В.Г.

Центру реабілітації та протезування “Здоров’я” – Я, Граматик В.Г. протезом задоволений і виглядає естетично. Протез виготовлений якісно і в строк.

28.09.2019

Гавриленко Л.Р.

Дуже вдячний всеукраїнського центру реабілітації та протезування “Здоров’я” за швидку роботу. Буквально за місяць привезли протез. Особлива подяка робочому персоналу, ввічливі і чуйні люди. Будемо рекомендувати всім вашу фірму-центр знайомим людям зі схожою ситуацією.

20.09.2019

Міндрул Т.

Дякую за протез, за увагу від персоналу, дуже задоволена ставленням до себе. Велике дякую за взуття. Дуже зручне, симпатичне. Спасибі величезне фірмі ВЦРП “Здоров’я” за роботу, за допомогу людям з інвалідністю.

20.09.2019

Бабенко О.М.

Я, Бабенко О.М. дуже вдячний протезному підприємству ВЦРП “Здоров’я” за якісну роботу персоналу і пунктуальність. За все величезне спасибі!

02.08.2019

Петкова

Я, мама Петкова Сергія, якому зробили ваші співробітники протез, дуже дякуємо вам за якісний виріб протеза, за допомогу хлопцям, які привезли протез, показали як одягати, ходити, за якісне обслуговування пацієнта. Спасибі велике всім, хто приймає в цій справі участь

05.07.2019

Гунько В.

Протез мне изготовили специалисты Одесского филиала ВЦРП “Здоровье”. Выполненной работой я очень доволен. Протез технически качественный. Специалисты осуществили качественную подгонку под культю. Работу выполнили в срок. Все мои пожелания и замечания были учтены. Я доволен специалистами их внимательным и вежливым ко мне обращением. Спасибо им от всей семьи.

22.07.2019

Молдавський Г.В.

Я, Молдавський Геннадій Володимирович, ставленням фахівців цілком задоволені, протезування на високому рівні. Сподіваємося і на подальшу співпрацю в плані протезування

20.06.2019

Наші партнери

log1
log2
log3
logo4