ЯКІСТЬ НОВОГО ЖИТТЯ

Найбільшою радістю і натхненням для нас і нашої справи є вдячні відгуки наших клієнтів, яким ми допомогли в їх шляху до комфортного життя

Відгуки клієнтів

Бабошин С.А.

Когда возникла та проблема, Где изготовить нам протез

То решена была дилемма, “Здоровье”, – что в Одессе есть.

Нам посулили быт примерный, Протез по качеству отменный.

И что теперь хочу сказать: “О Если б с этого начать.”

Не потерять прошедших лет, От них и пользы вовсе нет.

Уже ходили бы давно. В “Здоровье” это все дано.

Протез прекрасный, люди класс. И все получится у нас.

Хочу спасибо вам сказать. О вас в народе рассказать!

Здоровья коллективу “Здоровья!”

10.08.2021

Ільїв Г.І.

Я, Ильев Георгій Іванович, 1960 р, проживаю в м. Ізмаїл. Хочу подякувати виключно всім працівникам центру “Здоров’я”, за їх професійність в їх роботі. За час перебування в центрі я був оточений турботою і увагою. Зазвичай, коли приходиш в колектив який ти не знаєш, проходить час, поки освоїшся, а я, не кривлячи душею, відразу відчув величезний позитив з боку працівників центру, і мене за цей короткий час постійно оточувала завжди позитивна аура. Величезне вам спасибі за благородну працю та увагу. І я бажаю вам розвиватися і процвітати. Здоров’я вам і вашим родинам.

28.06.2021

Журавльова В.І.

Я, Журавльова Віра Іванівна, протезувалась в центрі “Здоров’я”. Висловлюю всім співробітникам центру величезну подяку за їхню працю, увагу і турботу. Спасибі моєму улюбленому протезистові Ковалю Олексію за протез, за ​​його увагу. Спасибі реабілітологу Галині Степанівні за те, що навчила ходити і правильно поводитися з протезом. Окреме спасибі директору центру Борису Сергійовичу. Спасибі дівчаткам-менеджерам за увагу. За час перебування в центрі на реабілітації я отримала масу позитивних емоцій і величезне задоволення від спілкування з усіма співробітниками. Хлопці спасибі всім вам. Будьте здорові і продовжуйте дарувати людям радість. Процвітання. Ще раз спасибі всім!

17.06.2021

Жосан І.В.

Я, Жосан Ігор Васильович, протезувавя в центрі “Здоров’я”. Висловлюю щиру подяку всьому колективу центру за високий професіоналізм, за увагу, доброзичливість і велике почуття гумору.

Висловлюю окрему подяку техніку-протезистові Пастовару С.Б. за якісно виготовлений протез.

Хлопці, бажаю вам процвітання і благополуччя. Спасибі, що такі як ви є.

28.05.2021

Польська Маргарита

Я обслуговуюся в ВЦРП «Здоров’я», чому нескінченно рада. Співробітники центру завжди зустрічають з посмішкою, вникають в прохання і побажання пацієнтів, завжди намагаються знайти найкращий спосіб задовольнити прохання і вирішити проблеми протезування, ремонту, забезпечення супутніми силіконовими лайнерами, наколінниками, чохлами і іншим. Без зайвих зволікань і тяганини.
Дуже вдячна ВЦРП «Здоров’я» і окремо Сергію Борисовичу! Успіхів вам у вашій благородній справі.

18.05.2021

Бучацька С. В.

Дуже вдячна моїм улюбленим протезистам: Постовару Сергію Борисовичу і Коваль Олексію Вікторовичу, за їх високо професійне протезування, індивідуальний підхід до нестандартних анатомічних форм, які не потрапляють під евростантарт, якість, ввічливість, розуміння, гумор, терпіння, працю, і багато інших якостей, протягом довгих років протезування: з 2008 по теперішній час, які є кращими майстрами своєї справи, в нашому улюбленому місті Одесі !!! Бажаю їм щастя, радості, миру, добра і процвітання! Також дякую ВЦРП «Здоров’я» за надання мені допомоги в протезуванні, так само бажаю компанії процвітання і завжди залишатися на позитиві, і в гармонії !!! З повагою і вдячністю, Бучацька Світлана Володимирівна

14.01.2021

Лашков І.А

Я, Лашков І.А дуже задоволений підприємством Здоров’я і дуже Вдячний колективу і лікарюпротезисту Постовару С.Б. Дуже дякую!

14.01.2021

Гунько В.

Протез мне изготовили специалисты Одесского филиала ВЦРП “Здоровье”. Выполненной работой я очень доволен. Протез технически качественный. Специалисты осуществили качественную подгонку под культю. Работу выполнили в срок. Все мои пожелания и замечания были учтены. Я доволен специалистами их внимательным и вежливым ко мне обращением. Спасибо им от всей семьи.

22.07.2019

Раку Ю.Н.

Я, Раку Ю.Н. хочу від щирого серця подякувати Ковалю А.В. за його якісну і навіть дуже якісну роботу. Я не очікував такого ставлення і якості роботи. Дуже вдячний!!!

20.02.2020

Юрох С.П.

Я, Юрох С.П., протезом задоволений. Мене зустрілі, показали як правильно ходити на протезі и як його обслуговувати. Протезіст займався зі мною два дні, мені все зрозуміло. Я всім задоволений.

14.08.2020

Ковдоніменко Ю.В.

Слава Богу за вас і за ту допомогу, яку Бог через вас робить для таких як я. Все, що було зроблено, було зроблено від серця. І я через все це дуже яскраво бачив руку Божу. Нехай Господь Бог дасть вам за вашу працю. В Біблії є вірш 6: 9 – “Роблячи добро не сумуємо! Бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо”. Дай вам Бог не слабшати в вашій праці для того, щоб надалі отримати те, що Він вам приготував через інших людей. З повагу до вас Ковдоніменко Ю.В.

27.01.2020

Зінар О.А.

Дуже вдячний лікарям протезистам за виконану роботу над моїм протезом. Коли я його одягнув, я пішов відразу, за що їм велике спасибі, побільше таких класних протезистів, які безкорисливо повертають інвалідам сенс жити і радіти життю на своїх двох ногах. З великою повагою. Я бажаю їм щастя і радості в їхньому житті!

23.12.2019

Клиент

Вся робота була зроблена з гарною якістю і великим вкладенням душі і серця. Спеціаліст приїжджав в строго обумовлений час і без запізнень. Ставлення до роботи і інваліду чудове. Я був зворушений ставленням як до мене, так і до виготовлення протезу. Дуже дякую усьому вашому колективу за турботу і увагу.

20.12.2019

Зеленкова А.Б.

Примірка і виготовлення протеза були проведені в короткі терміни. Колектив центру поставився до роботи серйозно і з повагою до інваліда. Примірка протеза була проведена на дому у пацієнта, що дуже зручно. Дуже дякую нашому протезисту Олексію. Дуже уважний і ввічливий, грамотний фахівець. Дуже дякую Вам за вашу роботу

20.12.2019

Крицький К.К.

Директору всеукраїнського центру реабілітації та протезування “Здоров’я” від Крицького К.К.

Протез вийшов вдалий, в ньому зручно. фахівець приділив належну увагу.

21.11.2019

Чернишова

Ми, Чернишова Л.Г. і Віктор Миколайович дуже задоволені обслуговуванням і виконаною роботою протезиста. Коваль А.В. дуже уважний і сумлінно ставиться до пацієнта.

Дуже дякуємо!!! (М.Ізмаїл)

18.12.2019

Монастирський Р.

Я дуже задоволений обслуговуванням і якістю виробів. До мене завжди були уважні і вирішили усі мої проблеми з ходьбою після ампутації. Величезна подяка Олександру та Олексію!

15.10.2019

Граматик В.Г.

Центру реабілітації та протезування “Здоров’я” – Я, Граматик В.Г. протезом задоволений і виглядає естетично. Протез виготовлений якісно і в строк.

28.09.2019

Гавриленко Л.Р.

Дуже вдячний всеукраїнського центру реабілітації та протезування “Здоров’я” за швидку роботу. Буквально за місяць привезли протез. Особлива подяка робочому персоналу, ввічливі і чуйні люди. Будемо рекомендувати всім вашу фірму-центр знайомим людям зі схожою ситуацією.

20.09.2019

Міндрул Т.

Дякую за протез, за увагу від персоналу, дуже задоволена ставленням до себе. Велике дякую за взуття. Дуже зручне, симпатичне. Спасибі величезне фірмі ВЦРП “Здоров’я” за роботу, за допомогу людям з інвалідністю.

20.09.2019

Бабенко О.М.

Я, Бабенко О.М. дуже вдячний протезному підприємству ВЦРП “Здоров’я” за якісну роботу персоналу і пунктуальність. За все величезне спасибі!

02.08.2019

Петкова

Я, мама Петкова Сергія, якому зробили ваші співробітники протез, дуже дякуємо вам за якісний виріб протеза, за допомогу хлопцям, які привезли протез, показали як одягати, ходити, за якісне обслуговування пацієнта. Спасибі велике всім, хто приймає в цій справі участь

05.07.2019

Гунько В.

Протез мне изготовили специалисты Одесского филиала ВЦРП “Здоровье”. Выполненной работой я очень доволен. Протез технически качественный. Специалисты осуществили качественную подгонку под культю. Работу выполнили в срок. Все мои пожелания и замечания были учтены. Я доволен специалистами их внимательным и вежливым ко мне обращением. Спасибо им от всей семьи.

22.07.2019

Молдавський Г.В.

Я, Молдавський Геннадій Володимирович, ставленням фахівців цілком задоволені, протезування на високому рівні. Сподіваємося і на подальшу співпрацю в плані протезування

20.06.2019

Наші партнери

log1
log2
log3
logo4