Під час протезування однією з найбільш відповідальних процедур з боку майбутнього користувача є примірка. Це той самий випадок, коли краще сім разів відміряти, перш ніж протез буде виготовлений. Наприклад, необхідно домогтися повного спадання післяопераційної набряклості і не проводити примірку лежачим пацієнтам. Для початку буде зроблений тимчасовий протез, який пацієнт зможе носити деякий час, щоб переконатися, що розмір відповідає бажаному. Тільки після цього буде виготовлений постійний протез.

Однак навіть після цього можуть початися проблеми. Обсяг культі з часом може як зрости, так і зменшитися – причому такі зміни можуть відбуватися протягом короткого часу. Якщо обсяг культі буде недостатнім, протез буде погано триматися, якщо занадто великим – тиснути. У будь-якому варіанті з ним користувач буде відчувати дискомфорт.

Недостатній обсяг культі досить просто компенсувати – для цього використовуються спеціальні чохли з гіпоалергенних матеріалів, які надягають в потрібній кількості на ногу або руку. Також застосовують силіконові лайнери. За чохлами і лайнерами потрібен догляд, і як мінімум один чохол бажано використовувати завжди, щоб не стикатися безпосередньо з культеприймачем.

У разі, якщо культеприймач занадто малий, слід звернутися в наш центр – ми замінимо культеприймач повністю або підгонимо його розмір. Не варто намагатися самостійно збільшити розмір культеприймача, нагріваючи і розтягуючи його або іншими методами – так ви можете пошкодити протез і зняти його з гарантії.